01 Ekim Günlük Burç Yorumları

1 Ekim Günlük burç yorumları yenı yaya girdik dileklerimiz size yeni ayda aşk ve mutluluk ve parasal konularda hiç sıkıntı çekmemenizdir sizler için her zaman en iyisini istediğimizi unutmayınız herkesin gönül arzusu neyse diledikleri gibi olsun…

 

Koç burcu

İş yerinden artık ayrılmak için elinizden geleni yapıyorsunuz ama iş vereniniz sizin ayrılmanızı istemiyor. Zihninizde dolaşan kanaatleri ailenizle paylaşmalısınız. Fevri hareketlerden uzak durmak sisli yolda sizlere ışık olacaktır.


Boğa burcu

Aşırı kilolarınızı gerilim yapmadan bir hekim denetimünde diyete başlamak sizlere son derece iyi gelecektir. İlişkinizde kaprisli olmamaya özen göstermelisiniz.

01 Ekim Günlük Burç Yorumları ASTROLOJİ GENEL GÜNLÜK BURÇLAR
İkizler burcu

Sizler amacıyla etkileşim kurmak son derece önemli. Susmak ve amacıylaizde yaşam sürdürmek sizlere göre değil. Bunun yerine kanaatlerinizi sevdiklerinizle paylaşma yolunu seçmelisiniz. Bitişler ve başlangıçlar sizler amacıyla başka insanlara nazaran daha basit olabilir. Doğanıza ideal hareket ettikçe eski neşenize kavuşabilirsiniz..

Yengeç burcu

Her zaman kendinize güveniyorusunuz bunun farkında olmakta güzeldir ama bazı durumlarda bu özgüven konusunda daha dikkatli davranmalısınız yoksa hata yapmaya çok müsaitsiniz. aşk peşinizi bırakmıyor, mutluluk ve parasal konuda bügun sıkıntı yaşamayacaksınız.

Aslan burcu

Hayallerinizi gerçekleştirmekte zorlanıyor olabilirsiniz. Sizleri olumsuz etkilemesine izin vermemelisiniz. Yaşam şartları ve gerçekleri ön plana alarak hayalleriniz amacıyla çabalayabilir ve onlara ulaşabilirsiniz.

Başak burcu

Eski aşklar ya da işlemiş konular tekrar gün yüzüne çıkabilir. Kim arkadaş kim düşman açıkça görebileceğiniz saatler içerisindesiniz. Sakinlikle hadiseleri izlemelisiniz. Son sözü söylemek size savaşı kazandıracaktır.

Terazi burcu

Öfke ile hareket etmek sizlere kayıp olarak yansıyacaktır. Sakin kalarak çevrenizi gözlemlemeniz yetişkin bir davranış biçimi olarak yorumlanabilir. Arada sırada oluruna bırakmak gerekebilir. Sizler de her şeyi denetim edemeyeceğinizi öğrenmelisiniz.

Akrep burcu

İlahi konularda mistik davranışlarınız ölçülü olmayabilir. Çevrenizdekilere sizi izlemeleri konusu ile ilgili baskı uygulayamazsınız. Özgür olabilmeyi kabullenmeniz gerekecektir.

Yay burcu

Kendi öz değerinizi sorguluyor olabilirsiniz. Düşünceleriniz sizi bunaltıyor olabilir. Geçici bir vakit olduğunu unutmamalısınız. Eğer üstesinden gelemiyorsanız destek almayı düşünmelisiniz. Bu, size iyi gelecektir.

Oğlak burcu

Seviyorsanız arayın ve açıkça konuşun. Ortaklarınızla aranızda spekülatif konuşmalar gerçekleşebilir. Sahiplenici özelliğinizi bir kez daha düşünürseniz bu konuşma sizin amacıyla iyi olacaktır.

Kova burcu

Sizin de sevgiye gereksiniminiz var. Kendinizi ötelemeyin. Komşunuzdan gelen sesler sizi rahatsız ediyor olabilir. Rahatsız olduğunuzu kibar bir dille ifade etmeniz problemi çözecektir.

Balık burcu

Kısa seyahat planlamanız bu özlemi sonlandırmaya yetecektir. Duygularınız bugün son derece yoğun olabilir. Sadece duygusal reaksiyonlar vermemeye çalışmalısınız. Ailenize karşı kırıcı olabilecek davranışlardan uzak durmalısınız.

Googleden Arayın


google news gunlukburcum
Gunlukburcum Google News
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.