12-18 Ekim Haftalık Burç Yorumları

Haftalık burç yorumlarınızı 12 – 18 Ekim haftası burç yorumlarınızda, bu hafta içinde sizi bekleyen, fırsatlar, karşılaşabileceğiniz olumlu ya da olumsuz haller ve bu haller karşısında yapmanız gerekenleri bulabilirsiniz,

14 Ekim 2020 tarihinde Merkür gezegeni Akrep burcunda gerilemeye başlayacak, etkileşim problemi yaşayabileceğiniz konular ön plana çıkabilir. Bu tarihte bilhassa yeni iş anlaşmaları yapmamaya ve para ile alakalı ciddi konularda karar vermemeye ilgi edin. 16 Ekim 2020 tarihinde Terazi burcunda Yeni Ay gerçekleşecek ve yeni anlaşmalar ve yeni projeler gündeminizde olabilir. Daha daha eskiden yarım bırakmış olduğunuz konular varsa bunlara odaklanarak nerelerde eksikleriniz olduğunu meydana çıkarabilirsiniz.

 

 

Koç 

12-18 Ekim Haftalık Burç Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR
Koç burcu olanlar ve artan burcu Koç olanlar yalnızlıktan sıkılabilir ve daha çok dostlarınızla süre geçirmek isteyebilirsiniz. Bu hafta maneviyatınız son derece yüksek olacak ve sizden yardım isteyen bir şahsa elinizden geldiğince destek olmaya çalışacaksınız. İkili ilişkilerde aklınızı karıştıran birtakım haller meydana çıkabilir ve sizin arkanızdan iş çevrildiğini anlayabilirsiniz. Bu hali açığa çıkarmak amacıyla biraz daha çaba sarf etmeniz gerekebilir. Geçmişte hayal kırıklığına uğradığınız bir mevzu varsa buralarda toparlanma yaşayabilirsiniz.

Boğa
12-18 Ekim Haftalık Burç Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR

Boğa burcu olanlar ve artan burcu Boğa olanlar geçmişte yaşamış olduğunuz parasal yönden bir zorluk varsa bununla alakalı olumlu bir ilerleme yaşayabilirsiniz. Yaşayacak olduğunuz Bu ilerleme yardımıyla ödenmesi gereken bir borcunuzu kolaylıkla ödeyebileceksiniz ve daha ferah günlere ismim atacaksınız. Yakın etrafınız ile alakalı daha daha eskiden anlayamadığınız yeni farkına varacağınız birtakım konular var. Aile içinde size ilgilendirmeyen bir durumdan ötürü münakaşa meydana çıkabilir.

 

İkizler

12-18 Ekim Haftalık Burç Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR

İkizler burcu olanlar ve yükselen burcu İkizler olanlar hayatınızda değişecek olan bazı şeyler var ama siz bu değişime ayak uydurmakta zorluk yaşayabilirsiniz özellikle ikili ilişkilerde yaşayacak olduğunuz bu değişiklik yüzünden bazı yeni kararlar almak zorunda kalabilirsiniz. Gün içerisinde neyin önemli olduğunu anlayabilirsiniz. Yeni adımları atarken kendinizin de ne istediğini bilerek adım atmaya çalışmalısınız. Hayatınız hakkında ani bir şekilde verilmiş olan karar her zaman doğru olmayabilir. Bu yüzden biraz daha düşünerek hareket etmek en iyisi olacaktır.

 

Yengeç
12-18 Ekim Haftalık Burç Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR

Yengeç burcu olanlar ve artan burcu Yengeç olanlar duygusal anlamda zorluk yaşayacağınız bir hafta içerisine giriyor olabilirsiniz. Mantığınız ve duygularınızın kesişecek ve bir türlü karar alabilmekta zorluk yaşayacağınız bir zaman olacak. İçerisinden çıkamayacak olduğunuz hallerde güvendiğiniz bir şahıstan destek alabilmek her zaman daha iyi bir seçenek olabilir. Yakın çevrenizde daha çok süre geçirerek onlara kendinizi anlatmakta basitlik yaşayacaksınız.

12-18 Ekim Haftalık Burç Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR

Aslan
12-18 Ekim Haftalık Burç Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR

Aslan burcu olanlar ve artan burcu Aslan olanlar etkileşim konularında birtakım sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz bilhassa özel hayatınızı ilgilendiren konular varsa bu konularla partnerinizle ortak bir noktada buluşmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Kariyerinizle alakalı mühim bir ilerleme yaşayabilir ve parasal yönden da rahatlama yaşayabilirsiniz. Daha disiplinli ve derli toplu çalışmak önceliğimiz olacak ve yarım bırakmış olduğunuz işler varsa bunları tamamlamak amacıyla değişik bir uğraş gösterebilirsiniz.

 

Başak
12-18 Ekim Haftalık Burç Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR

Başak burcu olanlar ve artan burcu Başak olanlar öfkenizi ve sinirinizi bastırmanız gereken bir hafta amacıylade giriyorsunuz. Aile amacıyladekilerin ya da dost çevrenizdekilerin sizin düşüncelerinizi benimsenmesi son derece mühim olacak ve benimsemediği noktalarda hırçınlaşma gibi bir eylemde bulunabilirsiniz. Kendinizi rahatlatmak amacıyla yeni bir etkinlik bulmalı ve beğeni aldığınız şeyler yapmaya özen göstermelisiniz. Sizi tedirgin eden sıhhat sorunlarınız varsa onların üstüne gitmeli ve tedavi etmeye çalışmalısınız.

 

Terazi
12-18 Ekim Haftalık Burç Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR

Terazi burcu olanlar ve artan burcu Terazi olanlar aile amacıylade para kollarından kaynaklı problemler meydana çıkabilir ve bu haller yüzünden iki şahıs arasında kalabilirsiniz. Dürüst olmanız gereken bir haftaya ismim atıyorsunuz karşınızdaki insanın kalbini kırmamak amacıyla yalan söylemeniz gelecekte size daha çok zarar verebilir. Merkür retrosu duygusal anlamda sizi gelebilir ve bu yüzden yeni bir işe imza atmadan evvelce retronun bitişini beklenemez iyi olacaktır.

 

Akrep
12-18 Ekim Haftalık Burç Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR

Akrep burcu olanlar ve artan burcu Akrep olanlar bu hafta Merkür retrosu sizin burcunuzda yaşanacak ve gerginlikle dolu zamanlarla karşılaşabilirsiniz. Genellikle yakın çevrenizdeki insanların kalbini kırabilir ve onları hayal kırıklığı yaşatabilirsiniz. Bununla alakalı konularda biraz daha sakin kalmalı ve ağzından çıkan cümleleri iki kere düşünmeye çalışmalısınız. Özel hayatınız ile alakalı problemleri çevrenizdeki insanlara bahsetnemeli ve oldukça sizde kalmasına ilgi etmelisiniz.

 

Yay

12-18 Ekim Haftalık Burç Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR

Yay burcu olanlar ve artan burcu Yay olanlar geçmişte yaşamış olduğunuz olayların üzerine gitmeniz gerektiğinin farkına varacaksınız. Aile içinde sizin onayınız alınmadan sizin yerinize oluşturulan birtakım şeyler yaşanabilir ve bunlara karşı reaksiyon gösterebilirsiniz. Arkanızdan iş çevrilmesi ne kadar hoşunuza gitmese de eşinizin ya da sevgilinizin bunu yaptığına tanık olabilirsiniz. Çevrenizdeki insanları kandırmadan evvelce sizin evvelceliğiniz kendinizi kandırmamak olsun.

 

Oğlak
12-18 Ekim Haftalık Burç Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR

Oğlak burcu olanlar ve artan burcu Oğlak olanlar çalışma hayatınızın zorlukları ile bu hafta yine yüzleşmek mecburiyetinde kalabilirsiniz. Yoğun çalışma temposu sizi yormuş halde bu yüzden biraz daha tatil gerçekleştirmek ve dinlenmek isteyeceksiniz. Üstleriniz varsa onlarla konuşabilir ve bu tatili hak ettiğinizi onlara kanıtlamaya çalışabilirsiniz. Yakın bir arkadaşınız ile aranızda görünmeyen bir rekabet sahip olunan bu hali daha evvelce fark etmiş olabilirsiniz ancak bir türlü dillendirmeye cesaret edememişsiniz.

 

Kova
12-18 Ekim Haftalık Burç Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR

Kova burcu olanlar ve artan burcu Kova olanlar bu hafta içinde çevrenizdeki insanlardan biraz uzaklaşmak isteyecek ve yalnız kalmak isteyeceksiniz. Siz her ne kadar kalabalıktan hoşlansanız ve süre geçirmeyi sevseniz de bu hafta aklınızı dinlemek isteyeceğiniz bir hafta olacak. Kardeşleriniz varsa onların hayatlarını ilgilendiren mühim bir vaka yaşayabilirsiniz ve kardeşlerinizin adına kararlar almamalı onların da ne düşündüğünü önemsemeye özen gösterin.

 

Balık
12-18 Ekim Haftalık Burç Yorumları GENEL HAFTALIK BURÇLAR

Balık burcu olanlar ve artan burcu Balık olanlar manevi yönden kendinizi sorgulayacağınız bir haftaya ismim atıyorsunuz. Genellikle geçmişte yaşamış olduğunuz olaylarda okları kendinize çevirebilir ve nereler de hata yaptığınızı anlamaya çalışabilirsiniz. Gerginlikten uzak durmak amacıyla ve fiziksel sağlığınıza da ilgi etmek amacıyla yeni meditasyon çeşitlerine meraklanabilir ve bunları uygulayabilirsiniz. Para ile alakalı konularda biraz daha ilgi etmeniz gereken anlarla karşılaşabilirsiniz.google news gunlukburcum
Gunlukburcum Google News