15 Eylül Günlük Burç Yorumları

15 Eylül 2020 Salı Günlük Burç Yorumları Günlük burçlarınız hergün özenle ve astrolojı eşliğinde yazılmaktadır sizlerinde severek okuduğunu ve bizi takip ettiğnizi biliyoruz her zaman burçlarınızı yayınlamaya devam edeceğiz.
15 Eylül Günlük Burç Yorumları BURÇLAR GENEL

KOÇ BURCU
15 Eylül Günlük Burç Yorumları BURÇLAR GENEL

Mars gezegeni 15 Eylül son tarihi itibariyle burcunuzda gerilemeye başlayacaktır. Çatışmalar, kavga çıkarmak amacıyla manipüle sözcükleri, tartışmalar hepsi sizin üzerinizde olabilir. Ani hareketlerden kaçınarak sorunları en aza indirebilirsiniz. Maddi harcamalarınıza ilgi etmelisiniz. Beklenmedik hadiselerla karşılaşabilirsiniz. Kariyer hayatınız büyük ilerlemeler içerisinde olduğunuz bir devreye ilerliyorsunuz.

BOĞA BURCU
15 Eylül Günlük Burç Yorumları BURÇLAR GENEL

15 Eylül tarihi itibariyle Mars koç burcunda geri hareketine başlayacak, sizin amacıylaize kapanmaya, duygusal olarak sıkışıklığa sebep olabilecek bir hafta olabilir. Etkileşim de yanlış konuşmalar ve davranışlarınız da denge problemlerı yaşayabilirsiniz. Sağılığınızı ihmal etmemelisiniz. Durduk yere öfkeli hareketlerden kaçın. Bu hafta kariyer hayatınızdaki mühim bir ilerleme sizi mutlu edebilir.

İKİZLER BURCU
15 Eylül Günlük Burç Yorumları BURÇLAR GENEL
Geçmiş temaslarınızdan yeni haberler sizin önünüze düşebilir. Aileniz ve kardeşleriniz ile alakalı problemler yaşıyor iseniz, aradaki buzları eritmek amacıyla güzel ismimlar gelebilecek yeni bir devre olabilir. Sizler de eski konuların üstüne çok gitmemelisiniz. Kariyer hayatınızda ani bitişler ve yeni başlangıçlar yaşayabilirsiniz. Gerçekleri iyi gözlemlemeye çalışın.

YENGEÇ BURCU
15 Eylül Günlük Burç Yorumları BURÇLAR GENEL

15 Eylül koç burcundaki Mars gerilemesi sizin kariyer hayatını etkileyecektir. Çalışma hayatınızda sakin kalarak soğukkanlı davranışlar sergilemeye çalışmalısınız. İçinize atmadan işlemiş yükleri de eklemeden hayatınıza devam etmelisiniz. Emeklerinizin karşılığınız parasal olarak sizler talep etmekten çekiniyor olabilirsiniz. Ancak sistem sizlere karşılığı verecektir.

ASLAN BURCU
15 Eylül Günlük Burç Yorumları BURÇLAR GENEL
Ortaklı işleriniz de güzel ilerlemeler yaşayabilirsiniz.15 Eylül Mars gerilemesi ile hayatınızda birtakım kararlar alarak köklü değişimlere gidebileceğiniz bir devre söz hususu olabilir. Şehir değişikliği, kariyer hayatınızda bitişler, evliliğinizdeki düşünceler sizi yeni bir yola doğru götürüyor olabilir. Kendinize vakit ayırarak sıhhat kontrollerinizi aksatmamalısınız. Finansal yatırımlarınızı doğru ismimlarla yönettiğiniz de bu hafta çok iyi kazançlar elde edebilirsiniz.

BAŞAK BURCU
15 Eylül Günlük Burç Yorumları BURÇLAR GENEL

15 Eylül Mars gerilemesi sizin uzun vakit sorunlu olan şeylerin bitişlerini destekliyor. Acele kararlar almadan istişare ile kararlar almanız sizin yararına olacaktır. Finansal gelirleriniz ve yatırım kaynaklarınız ile alakalı beklenmedik farklılıklar olabilir. Hazırlıklı olmanız sizi bir ismim önde karşılamanıza imkan sağlar. İlişkilerinizde kendinizi dengede tutmaya odaklanmalısınız.

TERAZİ BURCU
15 Eylül Günlük Burç Yorumları BURÇLAR GENEL

Hatasız kul olmadığını unutmamalısınız. Finansal gelirlerinizi ilgiyle takip etmelisiniz. Yeni bir işe girmden önce sağlam bir eğitim almanız lazım onun için kimseyi umursamadan bu işe odaklanmanız lazımdır. 15 Eylül Mars gerilemesi sizi ortaklı işlerinizde yine düşünmeye itebilir. Eşinize karşı ve çift temaslarınızda sakin kalmaya odaklanmalısınız.

AKREP BURCU
15 Eylül Günlük Burç Yorumları BURÇLAR GENEL

Ortaklı konular da titizlikle karar almanız sizi yanlış davranışlardan alıkoyacaktır. 15 Eylül Mars gerilemesi çalışma içerisinde gerginliklere sebep olabilir. Olayları büyütmeden sakin kalmaya odaklanmalısınız. Pire amacıyla yorgan yakmayı aklınızdan çıkarmalısınız. Sıhhat kontrollerinizi aksatmadan kendinize değer vermelisiniz.

YAY BURCU
15 Eylül Günlük Burç Yorumları BURÇLAR GENEL

Ortam ve şartlara göre hareket etmek sizi bulunduğunuz ortama uyumlu duruma getirebilir. Arkadaşlarınızla sosyal aktivitelerinizde iletişiminiz son derece yüksek olabilir. Organizasyonların istenilen kişisi olarak bu hafta da sizi son derece yoğun bir uygulama bekliyor olacaktır. 15 Eylül Mars gerilemesi ilişkilerinizi zorlayabilir. Geçici vakitci sakinlikle ve olgunlukla karşılamalısınız. Çocuklarınıza vakit ayırmak sizlere iyi gelecektir

OĞLAK BURCU
15 Eylül Günlük Burç Yorumları BURÇLAR GENEL

Hayatınıza yeni kişiler gelecek ama bunda seçici olmanızda fayda vardır. 15 Eylül Mars gerilemesi ailenizle aranızın açılmasına namacıyla olabilir. Telafi etmek sizin çabanıza bağlı olacaktır. Empati ve sakinlikle ailenizi önemsediğinizi göstermelisiniz. Çalışma ortamınızda iletişiminizi dengede tutmaya çalışmalısınız. Ekip ile hareket ettikçe yükleriniz hafifleyecektir.

KOVA BURCU
15 Eylül Günlük Burç Yorumları BURÇLAR GENEL

Gizli hadiseler açığa çıktıkça kendinizi kandırılmış hissedebilirsiniz. Siz kendinizle yarıştıkça insanların kıskançlıkları devam edecektir. Önemsemeden yolunuza devam etmelisiniz. 15 Eylül Mars gerilemesi iletişimsel problemlera namacıyla olabilir. Yalnızlık her vakitte gibi sizlere iyi gelecektir. Yeni bir temasa doğru yelken açabilirsiniz.

BALIK BURCU
15 Eylül Günlük Burç Yorumları BURÇLAR GENEL

15 Eylül Mars gerilemesi sizin kendi değerinizi de sorgulatabilir. Kendinize olan güveninizi kaybetmemelisiniz. Ekonomik olarak aşırı harcamalara müsaade etmemelisiniz. Sosyal çevrenizde herkese iyi davranmak mecburiyetinde değilsiniz. Değer verene değer vermek sizi son derece rahatlatacaktır. Kariyer hayatınız işlemiş konularla hareketlilik kazanabilir. İş hayatınızda mühim bir vazife üstlenebilirsiniz.


google news gunlukburcum
Gunlukburcum Google News