16 Ekim 2020 Günlük Burç Yorumları

16 Ekim 2020 CumaGünlük Burç Yorumları Ay, Başak burcunda ilerliyor, saat 09.30’da ise Terazi burcuna geçiş yapacak ve sizin amacıyla doğru olan şeylerin peşinden gidin ve bunları sakın bırakmayın. İleriye dönük planlar yapar iken daha hassas davranacaksınız.

 

Koç Burcu

Sevdiğiniz insanla bir takım sorunlar yaşıyorsunuz buna birazda siz anlayış göstermelisiniz her zaman patneriniz anlayış göstermeyebilir. Çevrenizde ilerleyen olayların iç yüzünü basit bir şekilde görüyor ancak yorum gerçekleştirmekten çekiniyorsunuz. Aile bağlarınızı güçlendirici çalışmalar içerisindesiniz. Bazı bireyleri bir araya getirme planları yapacaksınız.

Boğa Burcu

Sevdikleriniz sizin amacıyla kaygılanıyor. Son yaşadığınız ayrılığın yükünü sevdiklerinizle paylaşarak hafifletebilirsiniz. İşiniz de ise iyi haberler var. Sistemlerin kişisi değilsiniz ancak ele aldığınız bütün hususları basit bir şekilde sonuçlandırmasını iyi biliyorsunuz. Beraber çalıştığınız bireylerin fikirleri sizin amacıyla çok mühim. Paylaşımların kuvvetli bulunduğu bir gün.

İkizler Burcu

İşinizdeki ilerlemeler yeni bir kapı açacak gibi görünüyor. Başarınız sınırlar aşabilir. Bugün en sevdiğiniz insan sizden bir takım sorumluluk almanızı isteyecektir bunu olumlu yanıt vermeye özen gösterin. Onun size yaklaşımları, birtakım değer yargılarınızı değişik bir şekilde etkileyebilir. İnatçı kişiliğinizi biraz törpülemekte fayda var.

Yengeç Burcu

Alacağınız bir haber bugün sizin enerjinizi düşürebilir. Hatta duygusal yaşantınıza birtakım kısıtlamalar getirebilir. Partnerinizin talepleri tarafında para harcayabilirsiniz. Amaçlarınıza ideal hareket etmediğiniz vakit huzursuz olabilirsiniz. Dinamik yapınızı sergileyeceğiniz davranışlar içerisinde bulunduğunuz vakit, daha mutlu oluyorsunuz.

16 Ekim 2020 Günlük Burç Yorumları GENEL GÜNLÜK BURÇLAR

Aslan Burcu

Bir süredir çoğalan kıskançlık duygularınızı dengelemelisiniz. Aksi takdirde bu fevri tavrınız sizi de üzebilir. Sakin görünen saklı bir inatçılığınız var. Uzun vadeli, çözüm bekleyen çalışmalarda sabırlı davranışlarınızla ilgi çekiyorsunuz. Olaylara sezgisel bir güçle yaklaşmanız, sizi değişik kılabilir. Parasal konulara ilgi.

Başak Burcu

Son vakitlarda partnerinizdeki soğukluk sizi bulunduğu kadar onu da derinden etkiliyor. Artık konuşma vakti gelmiş görünüyor. Etkileşim hususu ile ilgili engel tanımıyor ve ulaşmak dilediğiniz şahıslara gereken mesajı veriyorsunuz. Bugün, tekrar hal değerlendirmesi yapılabilir ve işinizde sizi sıkan ayrıntılardan kurtulmanın yollarını arayabilirsiniz.

Terazi Burcu

Özgürce çalışmaya alışkın birisiniz, baskıya gelemiyorsunuz. Ortaklık yaptığınız insanalrla başarıya ulaşmayı her zaman beceriyorsunuz ama sizinde bir sınırınız olduğu için bazı konularda temkinli davranıyorsunuz. Oysa beraber çalışarak onların yaratma gücünden de olumlu etkilenebilirsiniz. Aşk hayatınızdaki dalgalanma sürüyor. Bugün, sorguladığınız hususların cevapları sizi tatmin etmeyebilir.

Akrep Burcu

Maddi konularda mühim günler sizi bekliyor. Önünüzdeki fırsatları zekice değerlendirmelisiniz. Fırsatlara karşı kayıtsız kalamayacaksınız. Sizi seven bir kaç arkadaşınızdan size güzel öneriler verilecektir onları dikkate almanızda size faydası olacaktır Başarınız amacıyla lüzumlu sabır ve yeteneğe sahipsiniz.

Yay Burcu

Çevrenizdekiler sizi sayısız destekliyor. Genellikle aileniz ve partneriniz. Hedeflediğiniz noktaya ulaşmak için elinizden gelenı yapmaya hazırsınız herkes bunun farkında ama daha sağlam adım atmaya özen göstermelisiniz. İhtiyaçlarınızın sınırı yok biliyorsunuz ve oto denetim sisteminizi geliştirmelisiniz.

Oğlak Burcu

Buvakitlarda enerjinizin zirvesindesiniz. Yaşam atağa kalkmanız amacıyla size birtakım yeni fırsatlar sunmaktadır. Sakin yapınızın altında kuvvetli hedefleriniz var. Size sunulacak teklifleri olumlu bir şekilde değerlendirmeli ve neticelere mantıklı bir şekilde yaklaşmalısınız. Arkadaşlarınızın iş kapasitesi sizin amacıyla ehemmiyet teşkil ediyor.

Kova Burcu

Aileniz ve dostlarınız sayesinde, birtakım problemlerinizin üstesinden geleceksiniz. Kararlı bir kanaat yapısına sahip olmanıza rağmen, duygusal ihtiyaçlarınız yüzünden, hata yapmaya açıksınız. Sabırlı davranmayı başarabilirseniz, kazançlı siz çıkacaksınız. Zevklerin söz hususu bulunduğu, kısa yollar gündeme gelebilir.

Balık Burcu

Son vakitlarda kendiniz yalnız hissediyorsunuz. Genellikle bugün ailenizin ve sevdiklerinizin sizinle beraber olmasını arzuladığınız bir gün. Sizi rıhatlatan kişisel mutluluk ve zevklerinizden rıhatsız olanlar var onları umursamasanız daha güzel olur sizin için. BAzen yaşadıkalrınız sorunalrı güvendiğiniz insnalara anlatarak rıhatlayabilirsiniz böylece sitrestende uzak durmuş olurusnuz.google news gunlukburcum
Gunlukburcum Google News