20 Ekim 2020 Günlük Burç Yorumları

20 Ekim 2020 Salı Günlük Burç Yorumları

Günlük burcunuz bugün sizlere neler söylüyor bir göz atalım bakım.

 

Koç Burcu

Kendinizi yenilemek, yeni şeyler gerçekleştirmek istiyorsunuz. Esasında bunun amacıyla önünüzde her hangi bir engel de yok ve işleri yoluna koyduktan sonra harekete geçeceksiniz. İsteklerinizi gerçekleştirecek potansiyeliniz var ve bu potansiyeli kullanmak amacıyla uğraşacaksınız. Maddi manaya kısa dmühim de olsa bir dar boğazdan geçiyorsunuz.

Boğa Burcu

Özel hayatınız yavaş yavaş düzene giriyor. Partnerinizle alakalı kimi mevzular ağır ağır da olsa yoluna giriyor. Biraz daha sabırlı ve sakin olmaya gayret göstermelisiniz. İşinizle alakalı sürpriz bir seyahat gündeme gelebilir. Hazırlıksız yakalansanız da bu sizin amacıyla mühim bir istikbal üstünlüğü yaratabilir. Son vakitlarda çoğalan baş ağrılarına ilgi, canınızı sıkabilir.

İkizler Burcu

Son vakitlarda kafanız bir hayli karışık. Kendinizi ne işe ne de ilişkinize tam manasıyla veremiyorsunuz. Aklınızda var olan şeyleri somutlaştırmak istiyorsunuz fakat bunu elinizde olmayan hallardan ötürü yapamıyorsunuz. Ya bir vakit kendinizi dinlemeli ya da destek almalısınız. Buvakitlarda ailenizle alakalı birtakım mevzularda problemler yaşayabilirsiniz.

Yengeç Burcu

Yere dayanıklı basmak sizin amacıyla çok mühim. Bu garantici yapınız yardımıyla çoğu şeyin üstesinden de geliyorsunuz. Çevrenizde ki olumsuz çatlak sesleri dinlememeye gayret etmelisiniz çünkü bu sesler sizde motivasyon problemu yapabilir. Partnerinizle alakalı ilişkileriniz gayet iyi gerçekte tam dilediğiniz gibi ve bu sizi mutlu ediyor.

Aslan Burcu

Buvakitlarda yeni bir aşka yelken açabilirsiniz, hem de yakın vakitte bu hal pek olası duruyor. Siz dilerseniz çoğu şeyi yapabilirsiniz bunu yakın vakit da gördünüz, namacıyla kendinize olan güveniniz bu kadar az bu mevzu ile alakalı biraz düşünmekte yarar var. Bazı çift temaslarınızda problem olabilir bu hususta ilgili olmalısınız.

Başak Burcu

Bugün güne yorgun ve isteksiz başlayabilirsiniz. Rutin işlerin arasına takılıp kalmış hayalleriniz sizi tekrar ayağa kaldırabilir. Akşam saatlerinde kendinize vakit ayırın ve hayalleriniz tekrar tazeleyip, harekete geçin. Maddi mevzularda iyi haberlere az vakit kaldı. Beklemediğiniz bir yerden para alabiliriniz.

20 Ekim 2020 Günlük Burç Yorumları GENEL GÜNLÜK BURÇLAR

Terazi Burcu

Bu aralar partnerinizi resmen tanıyamıyorsunuz o size çok turist geliyor fakat onun bu halinden hoşnutsunuz çünkü ilişkiniz canlanıyor. İşinizle alakalı birtakım mevzularda olumlu ilerlemeler söz hususu bu hal sizi motive eder iken bir yandan da daha çok çalışmanıza namacıyla olacak. Bu aralar elinize çok miktarda para geçecek fakat siz bu paranın denetimini sağlayamayacaksınız.

Akrep Burcu

Bugün işinizle alakalı sabah saatlerinde beklenmedik bir ilerleme yaşayabilirsiniz. Çalışma dostlarınızla alakalı mühim kararlara şahitlik edebilir ve gergin bir gün geçirebilirsiniz. Özel hayatınızda ise, her şeyi karşı doğrultutan bekliyorsunuz. Sizin bu kadar isteksiz tavrınız karşı doğrultu amacıyla olumlu neticeler doğurmuyor ve problemler birikmeye başlıyor, ilgi.

Yay Burcu

Buvakitlarda kendinizi biraz dinlendirme fikrine yöneleceksiniz, içsel huzuru bulmak amacıyla duygusal mevzulara bir vakitliğine ara vereceksiniz. İş hedefli kent dışına çıkmalar söz hususu olabilir. Bu sizin ve partnerinizin arasında birtakım problemlere namacıyla olabilir. Partnerinize onu sevdiğinizi belli etmelisiniz aksi halda ilerde pişman olabilirsiniz.

Oğlak Burcu

Son vakitlerde aşk hayatınızda gözle görülür boyutlarda bir yıpranma söz hususu, bu sizi ve partnerinizi hayli yoruyor. Aranızda ki soğukluğun asli sebebi de bu. İş temaslarınızda birtakım mevzularda titiz davranıyorsunuz fakat kimi vakit de çok duyarsız olabiliyorsunuz. Daha tutarlı olmaya özen günler. Elinize yakın vakitte toplu para geçebilir.

Kova Burcu

Bir vakitdir iş hayatınızla alakalı bir hayli son derece yoğun günler yaşadınız. Daha verimli ve ilgili olmak amacıyla kesinlikle dinlenmeli, kendinize vakit ayırmalısınız. Aksi takdirde ilgisizlik neticesi mühim problemlar yapabilirsiniz. Bu aralar düşündüklerinizi kendinize saklasanız sizin amacıyla daha verimli bir gün geçirebilirsiniz.

Balık Burcu

Son vakitlarda özel hayatınızda işler biraz karıştı. Partnerinizle ilgi birtakım var olan problemlerınız bundan sonra son noktaya kadar geldi. Bununla alakalı mevzuşmalı ve bir çözüm bulmalısınız. İş ve eğitiminizi bir arada götürüyorsunuz bu sizi zorluyor fakat bunun neticesinu da başarılı bir şekilde alacaksınız. Beslenmenize ilgi etmelisiniz zararlı gıdalardan uzak duramıyorsunuz.google news gunlukburcum
Gunlukburcum Google News