30 Eylül 2020 Günlük Burç Yorumları

30 Eylül 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları Balık burcuna doğru ilerliyor bu yüzden duygusal olabileceğiniz bir gün olabilir. Size karşı gelen şahıslara aşırı reaksiyon vermekten uzak durmaya çalışmalısınız. Doğru karar alabilmek amacıyla biraz daha vakte gereksiniminiz olabilir.

30 Eylül 2020 Günlük Burç Yorumları

30 Eylül 2020 Günlük Burç Yorumları GENEL GÜNLÜK BURÇLAR
Koç Burcu 

Sizin amacıyla varsa yoksa iş. Kendinizi tamamıyla işe adamışsınız ve hayallerinizi unutmuş gibisiniz yeni şeyler denemekte yarar var bu yeni şeyleri işle birlikte de götürebilirsiniz. Sevdiğiniz şahsa zaman geçtikçe daha çok bağlanıyorsunuz onu tanıyor ve daha da çok seviyorsunuz. İşinizi severek yapıyorsunuz ve bunun karşılığını yakında alacaksınız.

Boğa Burcu

Son vakitlerde bütün enerjinizi işinize veriyorsunuz. Başarı da kuşkusuz yanı başınızda. Peki ya sevdikleriniz? Genellikle partneriniz. Bu halda aşk yaşamı başlamadan bitebilir. O halda yapmayın ve insanlara zaman ayırın. İsterseniz olur, biliyorsunuz… Uyku düzeninizdeki arıza bütün yaşamınızı etkiliyor. Kendinize de zaman ayırmalısınız.

İkizler Burcu 

Buzamanlarda duygusal dünyanız karmakarışık. Sevdiğiniz insana söylemek istediklerini duymazdan geliyorsunuz size göre her şey konuşuldu ve bitti. Mantıklı davranmazsanız üzülen siz olacaksınız. Elinize geçip gitmesini dilediğiniz para bu gün de geçmeyecek ve siz bu paraya güvenerek çokca harcama yapmışınız. Özel yaşamınızda ki olumsuz gelişmeleri iş yaşamınıza yansıtmaktan kaçınmalısınız…

Yengeç Burcu

Buzamanlarda iş yaşamınızda her şey beklemediğiniz bir biçimde yolunda gidiyor. Kaygılanmayın bu sizin eseriniz. Aşk yaşamınızda ise kuruntularınızdan kaynaklı lüzumsuz sıkıntılar yaşamanız an sorunu bu hali yenmenin tek çaresi eskiye takılı yaşamamak açıkçası olaylara çok takılmamak. Maddi konularda beklentilerinizin neticelerini çok süratli alıyorsunuz fakat parasal dengeleri iyi korumalısınız.

Aslan Burcu 

Bir vakitdir kendinizi iyi hissetmiyorsunuz. Üstelik son zamanlarda iş yerinde yaşanan gerginlik sizin de dikkatinizi dağıtıyor. İşiniz de eliniz de olmayan teknik arızalar yaşayabilirsiniz. Aşkınla bolca vakit geçirmeye devam et yakın vakitte etkinliklere katılacak ve bu hal eşiniz ve sizin aranızda ki olumsuzlukları böylece hatalarınızı gidereceksiniz. Bu zamanlarda parasal kazanımlar elde edebilir ve bunu iyi değerlendirmelisiniz.

Başak Burcu

Bugün sizin amacıyla kararlar günü ve gerçekte aşk yaşamınızda bir karar aşamasındasınız. Önünüzdeki engelleri düşünerek geçmelisiniz. Yeni ve değişik bir arayış amacıyladesiniz buna ulaşmak yalnızca düşünmekle olmuyor amacıylaizde ki sese kulak verin ve gerçekleştirmek istediklerinize bir an evvelce başlayın. Maddi kaynaklarınızı etkili bir şekilde kullanmazsanız zararını yakın da görmek mecburiyetinde kalırsınız.

Terazi Burcu

Siz bir aşk insanısınız gerçekte. Aşk sizin olmazsa olmazınız. En ufak anlaşmazlık sizi büyük boşluklara düşürüyor.Ama partneriniz bu haldan sıkılmaya başladı, bilesiniz. İş yaşamınız da dilediğiniz başarıyı elde ediyorsunuz bu da sizin güzel bir iş ahlakına sahip olmanızdan kaynaklanıyor fakat hep yeni ve daha kazançlı işi bulma gibi bir arayışınız var.

Akrep Burcu

Buzamanlarda iş yerinizde kısa vakitli aksaklıklar yaşasanız da uzun vadede aksaklıklar size ve işinize sorun oluşturmayacak. Duygusal konulara çokca ehemmiyet veriyorsunuz fakat sizi bir hayli zora sokacak mali halinuzla da ilgilenmelisiniz. Aşk yaşamınızda talihli bir dehemmiyetden geçiyorsunuz ve beklediğiniz haberleri alacaksınız.

Yay Burcu 

Bugün güne gergin başlayabilirsiniz. Çalıştıgınız işyerinde bazı arkadaşlarınızın siiz çekememzliğinden dolayı bir takim sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu sıralar parasal manada çok harcamalar yapıyorsunuz. Bir arkadaşınıza verdiğiniz sözü hatırlayacaksınız ve onun amacıyla hazırlıklı olmalısınız. Bu gün kararlar verirken dikkatli ve sağduyulu olmanız gerekiyor çünkü neticeleri gene sizi etkileyecek…

Oğlak Burcu 

Son vakitlerde üzerinizden bir hayli yük attınız. Bugün amacıylaizi saran kıpır kıpır bir enerjiniz var ve gününüzün tamamında bu enerjiyi karşı cinse hissettireceksiniz. Yabana atılmayacak yetenekleriniz var tek soruniniz yeteneklerinizi kullanmak konusu ile ilgili biraz boş vermiş davranıyorsunuz. Parasal konularda birikim yapacak hale geldiniz ama siz gene de parasal birikim gerçekleştirmekten kaçınıyorsunuz.

Kova Burcu

Bugün sizin amacıyla kritik bir gün. İşinizde beklediğiniz haberler bugün gelebilir. Aşk yaşamınız da ise sevdiğiniz kişiyle yeterli zaman harcamadığınızı hissedecek ve onunla vakit geçireceksiniz. Hayal gücünüzün yüksek oluşu sizin en iyi özelliğinizden biri ve amacıylaizden gelen sesle onu birleştirirseniz başarıyı elde edeceksiniz…

Balık Burcu 

Son vakitlerde partnerinizin mana veremediğiniz belirsiz halları sizi tedirgin ediyor. Bunun unsurunu merak ediyorsanız ona sormalısınız çünkü sizi üzmemek amacıyla sizden saklıyor… İşinizi bırakıp bir vakit uzaklaşmak istiyorsunuz fakat bu hal sandığınız gibi basit değil. Sıcak temaslar kuramıyor olmanız insanları tarife fırsatı bulamamanız. Bu fırsatı ise siz yaratabilirsiniz

Googleden Arayın


google news gunlukburcum
Gunlukburcum Google News
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.