9 Eylül Günlük Burç Yorumları

9 Eylül Çarşamba Günlük Burç Yorumları Ay, İkizler burcuna doğru ilerliyor ve saat 12.55’de Ay Merkür ile üçgen açı yapacak. İş yaşamınızda yenilikler gerçekleştirmek amacıyla doğru bir vakit dilimine ismim atıyorsunuz. Sizin kendinize olan güveniniz çevrenizdeki insanların da sizin ile alakalı düşüncelerini değiştirebilir.

9 Eylül 2020 Günlük Burç Yorumları

9 Eylül Günlük Burç Yorumları BURÇLAR GENEL
Koç

9 Eylül Günlük Burç Yorumları BURÇLAR GENEL
Bugün sosyal konularda keyfiniz yerinde. Beklentiniz karşılık verdi. Şimdi istikbal beklentilerinizle alakalı konularda yeni mesulluklar alabilmek isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla planlar yapabilirsiniz. Öğle saatlerinde uğraştığınız konularla alakalı kararlar alabilirsiniz. İş yaşamınızda alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. Dikkatiniz size yeni yatırımlar sağlayacak.

Boğa
9 Eylül Günlük Burç Yorumları BURÇLAR GENEL
Özel yaşamınızdaki dayanıklı yürüyüşünüz devam ediyor. Sevdikleriniz sizin sıcaklığınızla huzur içerisindeler. İş yaşamınızdaki mesulluklarınızın yoğunlaştığı bir gündesiniz. Aldığınız mesulluklar sizi karar ismimına getirebilir. Üstlerinizle iletişiminiz öne plana çıkabilir. Hedeflerinize ulaşmak amacıyla diğerlerinden daha çok destek alabilmek isteyebilirsiniz. Bugün inandığınız fikirleri savunmak amacıyla heves duyacağınız vakitler var.

İkizler

9 Eylül Günlük Burç Yorumları BURÇLAR GENEL
Bugün önünüze gelen fırsatları kaçırmayın. Alacağınız kararları öğleden evvelce almanızda yarar var. İlerleyen vakitlerde şahsi yönden ehemmiyet verdiğiniz konular ön plana çıkacaktır. Sosyal konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Yeni planlar gerçekleştirmek amacıyla fırsatlarınız olacaktır.

Yengeç

9 Eylül Günlük Burç Yorumları BURÇLAR GENEL
Gün boyu çoğu hususta aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Bilmediğiniz ve saklı kalan konular gündeminizi meşgul edebilir. Karar vermeniz gereken konularda dikkatli olmanızda yarar var. Gün içerisinde yaşayacağınız içsel süreçler farkındalığınızı arttırabilir. Arkadaşlarınızla görüşmek ve beklentileriniz ile alakalı bahsetmek size iyi istikbaltir. Sağlığınızla ilgilenmeyi ihmal etmeyin.

Aslan

9 Eylül Günlük Burç Yorumları BURÇLAR GENEL
Çevrenizin mutluluğu sizin mutluluğunuz demek. Özgürlüğünüze düşkünsünüz ama sosyal konulardan uzak değilsiniz. Bu sabah dinamik vakitler geçirebilirsiniz. Yakın çevrenizle alakalı ilerlemeler gündeminizi tesirleyebilir. İletişimden kaynaklı aksaklıklar keyfinizi kaçırmasın. İlerleyen vakitlerde cüzdanınızla alakalı konularla meşgul olabilirsiniz. İş yaşamınızda alacağınız destekler keyfinizi yerine getirecektir.

Başak

9 Eylül Günlük Burç Yorumları BURÇLAR GENEL
Yeni başlangıçlar amacıyla iyi bir hafta. Partnerinizin size sürprizleri olabilir. Maddi konularla alakalı ilerlemeler yaşayabilirsiniz. Parasal birikimlerinizle alakalı kararlar alacağınız vakitler var. Yeteneklerinizi mesul olduğunuz konularda kullanmak isteyebilirsiniz. İş yaşamınızda alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. İlerleyen vakitlerde şahsi konular daha çok ehemmiyet kazanabilir.

Terazi

9 Eylül Günlük Burç Yorumları BURÇLAR GENEL
Yoğun bir hafta geçiriyorsunuz. Yorgunsunuz ama amacıylaiz rahat. İş yerinde bugün sizi yoracak bir hal yok, haftalık planlar amacıyla bolca vakit. İyi bir çalışma uygulaması sizi yeni yerlere taşıyabilir, motivasyonunuzu yüksek tutun. Bugün sizi bekleyen bir dizi ziyaret de var, ertelemeyin zira uzun vakittir onların gözü yolda. Maddi konular hala titizliğini koruyor. Özel yaşamınızda partnerinizle mutlu günler devam ediyor.

Akrep

9 Eylül Günlük Burç Yorumları BURÇLAR GENEL
Siz kararınızı verdiniz, neticelerini da kaldırabilirsiniz. Yaşam devam ediyor. Çalışma yaşamınızdaki konular bugün gündeminize taşınabilir. Uğraştığınız işlere başkalarını da katmak isteyebilirsiniz. Bu sizin başarınıza olumlu tesir edecektir. Artık ilgilenseniz iyi olur. Dikkatsizlikleriniz canınızı sıkacağa benziyor. Sosyal konularla ilgilenerek aklınızı dağıtmak size iyi istikbaltir.

Yay

9 Eylül Günlük Burç Yorumları BURÇLAR GENEL
Son vakitlerdeki rehavetiniz atmanın vakti geldi. Arkadaşlarınızla biraraya gelip paylaşımda bulanacağınız vakitler içerisindesiniz. Öğle saatlerinde iş konularında ciddi kararlar alabilirsiniz. Bazı konularda tekrar harekete geçip, toparlanmak isteyebilirsiniz. Partneriniz sizden biraz ilgi bekliyor ihmal etmeyin.

Oğlak

9 Eylül Günlük Burç Yorumları BURÇLAR GENEL
Bugünlerde kriz yaratan hallerle karşılaşabilirsiniz ve bu hal sizi sarsabilir. Fakat zekanızla bu sürecin üstesinden gelebilirsiniz. Bir süredir duygusal olarak da yıprandığınızı hissediyorsunuz. Bütün bunların sizi alt etmesine izin vermeyin. Yakında görülmemiş bir yaşam sizi bekliyor. Öğle saatlerinde ortaklı konularla alakalı yeni kararlar alabilirsiniz. Parasal konularda karar vermeden iki kez düşünün.

Kova

9 Eylül Günlük Burç Yorumları BURÇLAR GENEL
İhmal ettiğiniz aşk yaşamınızdan alarm sesi geliyor. Partnerinizle alakalı konularla daha yakından ilgilenmeniz gerekebilir. Çalışma konularınızda aksayan işlere tekrar başlamak ve tamamlamak isteyebilirsiniz. Bu işinize olumlu tesir de yapacaktır. Bugün fikirlerinizi kuvvetli bir şekilde savunacağınız bir gün. Siz doğru yerdesiniz, sözlerinizi korkmadan ifade edin. Romatizmalarınız bu havaları seviyor, dikkat!

Balık

9 Eylül Günlük Burç Yorumları BURÇLAR GENEL
Bugün keşfetme isteğiyle bir sürü şey öğrenmek isteyebilirsiniz. Yeni başlangıçlar gerçekleştirmek ve istikbal hayalleriniz amacıyla yeni amaçlar koymak isteyebilirsiniz. Gün içerisinde uluslararası konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Uğraştığınız konularda ciddi kararlar alabilmek isteyebilirsiniz. Bu sizi tekrar harekete geçirebilir.


google news gunlukburcum
Gunlukburcum Google News