Akrep Burcu Ekim Ayı Yorumu

14 Ekim 2020 tarihinde Merkür sizin burcunuzda geri hareketine başlayacak ve etrafınızdeki insanlarla etkileşim sorunu yaşayabilirsiniz. Sizin bir başkasına söylemiş olduğunuz mevzu ile alakalı bir başkasından hatalı bir duyum alabilirsiniz. Geleceğiniz ile alakalı mühim yatırımlar gerçekleştirmek isteyebilir ve bununla alakalı köklü değişikliklere ismim atabilirsiniz. Merkür’ün tesiri yüzünden sizin iyiliğiniz amacıyla söylenmiş olan bir şeyi bambaşka anlayarak o kişiyle aramıza uzaklık koymak isteyeceksiniz.

Yeniay ve Dolunay Akrep Burcunu Nasıl Etkileyecek Bakalım

1 Ekim 2020 tarihinde Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek ve bolluk bereket sizinle olacak. Şansınız olumlu bir şekilde dönmeye başlayacaktır.16 Ekim 2020 tarihinde Terazi burcunda Yeniay gerçekleşecek ve çift ilişkilerde tedirgin olduğunuz mevzularda rahatlama yaşayacaksınız

31 Ekim 2020 tarihinde Boğa Burcunda Dolunay gerçekleşecek ve geleceğinizi ilgilendiren mevzularda kuvvetli kararlar alabilir ve bu kararları yaşama geçirebilirsiniz.

Akrep Burcu Ekim 2020 Aşk Yorumu

23 Ekim 2020 tarihinde Güneş sizin burcunuza geçiş yapacak ve partneriniz ile aranızdaki problemleri mevzuşarak çözebileceğinizi bu ay anlayacaksınız ve ona göre bir yol izlemeye karar vereceksiniz. Yakın etrafınızden bir bireyin ilişkinizi onaylamaması vakit vakit moralinizi bozabilir ama burada mühim olan noktanın sizin ve partnerinizin ilişkiniz ile alakalı ne düşündüğü ile alakalıdir. İlişkisi olmayan Akrep burçları ise bu ay amacıylade yeni bir temasa başlayabilir ve kısa sürede de olsa ciddi kararlar alabilirsiniz.

Akrep Burcu Ekim Ayı Yorumu AYLIK BURÇLAR GENEL

Akrep Burcu Ekim 2020 Aile ve İlişkiler

25 Ekim 2020 tarihinde Merkür sizin burcunuzda ve tam olarak Güneşin kalbinde aile amacıylade haksızlığa uğradığınızı hissettiğiniz bir mevzu varsa bunun aslında ne şekilde olduğunuzu etrafınızdeki insanlara ispatlayabilirsiniz. Akrabalarınızdan birkaç art niyetli insanlar anne ya da babanız ile alakalı olumsuz mevzuşabilir, bu şahıslar sizden her ne kadar büyük olsa da onlara hak ettiği yanıtı rahat bir şekilde verebileceksiniz. Sosyal etrafınız ile alakalı aklınızı karıştıran mevzular varsa bunu çözüme kavuşturmak isteyebilirsiniz.

Akrep Burcu Ekim 2020 Sıhhat ve Kariyer

28 Ekim 2020 tarihinde Merkür gerilemesi devam ediyor ve Terazi burcuna geçiş yapmaya başlıyor sizin amacıyla mühim dönüşüm noktaları kendini göstermeye başlayacaktır. İşyerindeki çalışma dostlarınızla aranızda anlaşmazlık meydana çıkabilir. Aynı vakitte samimiyetsizlik varsa bunun namacıyla kaynaklandığını anlayacaksınız. İşinize gösterdiğiniz çaba ve almış olduğunuz başarılar o insanları samimi içe rahatsız ediyor olabilir. Bunu öneme alarak geleceğe dair kafamızda çizmiş olduğunuz iş planlarını çok çok insanla paylaşmaya çalışmalısınız. Kronik bir rahatsızlığınız varsa bilhassa mide ve başınız ile alakalı bunlara yeni çözüm yolları bulabilirsiniz.google news gunlukburcum
Gunlukburcum Google News