Burçların En Üstün Özellikleri

Astrolojide 12 burç bulunmaktadır ve astroloji hem kendimizi hem de karşımızdakini anlamamız amacıyla vazgeçilmez bir rehberdir. Kişinin karakterini, hayat tarzını, hem de sıhhat ve iş hayatını dahi yönlendirir. Her burcun bayan ve erkeği değişik bilhassar taşıdığı gibi, birtakım mevzularda ortak noktalarda buluştukları da olur. Bu yazımızda burçların en üstün ve en ilgi çekici bilhassarine yer verdik.

Koç Burcu En Üstün Özelliği

Burçların En Üstün Özellikleri ASTROLOJİ GENEL

Koç (21 Mart-19 Nisan) – Koç burcu insanı zekidir ve herşeyi acele kavrayabilen yetiye sahiptir. Eğlenceli, pozitif ve dışa dönüktürler. İnsanları mutlu etmeyi, onlara iyilik etmeyi severler. Aynı vakitte iyi niyetli, dürüst ve çalışkan bir yapıya sahiptirler.

Boğa Burcu En Üstün Özelliği

Burçların En Üstün Özellikleri ASTROLOJİ GENEL

Boğa (20 Nisan-20 Mayıs) – Boğa burcu insanı sessiz, sakin ve kararlıdır. Genellikle sıcakkanlı olmalarıyla tanınırlar. En mühim bilhassari merhametleridir. Merhametli yapılarını yalnızca insanlara karşı değil, doğadaki bütün canlı varlıklara da sergilerler. Bu burcun insanı son derece azimlidir ve bu azimleri onları fazlası hususta başarılı yapar. Boğa insanı sanatkâr ruhludur ve resme son derece meraklıdır.

İkizler Burcu En Üstün Özelliği

Burçların En Üstün Özellikleri ASTROLOJİ GENEL

İkizler (21 Mayıs- 22 Haziran) – İkizler burcu insanları çok enerjik ve her daim canlı olurlar. Gülmeyi ve mevzuşmayı çok seven ikizler burcu insanı, çevrelerindeki şahıslari son derece eğlendirirler. Yaşamlarında evvelce mantığa sonra duygusallığa yer verirler. Yetenekli ve zeki yapıları, düzgün mevzuşmaları, güler yüzlü olmaları çevrede çok acele ilgi çekmelerini sağlar.

Yengeç Burcu En Üstün Özelliği

Burçların En Üstün Özellikleri ASTROLOJİ GENEL

Yengeç (23 Haziran – 22 Temmuz) – Yengeç burcunda doğan şahıslar hayal kuvveti kuvvetli, titiz ve ince yapılıdırlar. Hayal dünyası son derece varlıklı olan yengeçler, kendi hayatlarını kendi sınırları kapsamında tespit etmek isterler. İçine kapanık gibi görünseler de yengeç burçları yeri geldiği zaman en keyifli insan oluverirler. Bu burcun en üstün özelliği son derece şefkatli olmasıdır.

Aslan Burcu En Üstün Özelliği

Burçların En Üstün Özellikleri ASTROLOJİ GENEL

Aslan (23 Temmuz -22 Ağustos) – Aslan burcu insanının en ilgi çekici özelliği istekli olmasıdır. Oldukça cömert, yaratıcı yönleri ile tanınırlar. Aslan, yıldız olanların burcudur ve çoklıkla sahne yıldızı olurlar. Sahne yıldızı değil iseler, normal yaşantılarında girdiği her ortamın yıldızıdır. Aşırı yardım sever yapıları, onları resmen dünyanın koruyucusu yapar.

Başak Burcu En Üstün Özelliği

Burçların En Üstün Özellikleri ASTROLOJİ GENEL

Başak (23 Ağustos – 22 Eylül) – Başak burcu son derece nazik insanların burcudur. Çalışkanlıklarıyla da ön plana çıkan başak burcu insanları, itinalı ve incelemeci yapılarıyla da ilgi çekerler. Başak insanının en üstün özelliği derli toplu oluşudur. Evleri, işleri hem de bütün ömürleri bir sistem içerisindedir. İnsan sevgisi ve güzel bir ahlaka sahip olan başak burcu insanı, insanlara sevecen davranarak onlar doğrulusunda da sevilirler.

Terazi Burcu En Üstün Özelliği

Burçların En Üstün Özellikleri ASTROLOJİ GENEL

Terazi (23 Eylül – 22 Ekim) – Terazi burcu insanları, sosyal ve son derece aktif şahıslardir. Yöneticisi Venüs olan terazi burcu insanı, güzelliğe ve estetiğe eğilimlidir. Nazik ve rahat tutumlarıyla ilgi çekerler. Her ortama basitçe uyum sağlayabilen teraziler evliliğin ve birlikteliğin burcudur. Bu amaçla bilhassa terazi burcu bayanı erkeklerin ilgisini acele çeker.

Akrep Burcu En Üstün Özelliği

Burçların En Üstün Özellikleri ASTROLOJİ GENEL

Akrep (23 Ekim – 21 Kasım) – Akrep burcunda doğanların en üstün bilhassari kuvvetli bir karaktere sahip olmalarıdır. Dehemmiyet devre zayıflıkları olsa da bu burcun insanı kararlı, duygusal, tutkulu şahıslardir. Akrepler çok çok mevzuşmazlar ve bilgi sahibi olmadıkları mevzularda düşünce yürütmezler. Çalışkandırlar ve işlerinde özveri ile çalışırlar. İşlerini ne kadar çok severlerse o derece başarılı olurlar.

Yay Burcu En Üstün Özelliği

Burçların En Üstün Özellikleri ASTROLOJİ GENEL

Yay (22 Kasım – 21 Aralık) – Yay burcu insanının en ilgi çekici ve üstün özelliği, çok sevinçli ve enerjik olmasıdır. Yay burcu, çok iyi birer arkadaştır. Ruhları yeni doğmuş çocuk gibi saftır. Etraflarına enerji ve heyecan saçarlar. Doğallıklarıyla eğlenmeyi ve insanları eğlendirmeyi seven yay insanı, kuvvetli espri becerisi sahiptir.

Oğlak Burcu En Üstün Özelliği

Burçların En Üstün Özellikleri ASTROLOJİ GENEL

Oğlak (22 Aralık – 19 Ocak Ayı) – Bu burcunda doğanlar ağırbaşlı, azimli, sabırlı ve dürüst şahıslardir. Oğlakların en üstün oldukları mevzu sistemli olmalarıdır ve bu amaçla uzun vadeli planlar yaparak amaca ulaşmak amacıyla sabırla beklerler. İşlerine çok ehemmiyet verirler ve girdikleri her işte çalışkan ve ilgili olduklarından ötürü başarılı olurlar. Hem de itimat edilir olmaları sebebiyle çevreleri doğrulusunda çok sevilirler.

Burçların En Üstün Özellikleri ASTROLOJİ GENEL

Kova Burcu En Üstün Özelliği

Burçların En Üstün Özellikleri ASTROLOJİ GENEL

Kova ( 20 Ocak Ayı – 18 Şubat) – Kova insanı zeki ve arkadaş canlısıdır. Hayal güçleri en üstün bilhassari arasındadır. Bu amaçladir ki dahiler çoklıkla kova burcundan çıkar. Farklı kültürler ve medeniyetlere son derece merak duyarlar. Kovalar sıcakkanlı tavırlarıyla gittiği her yerde insanları kendilerine çekerler.

Balık Burcu En Üstün Özelliği

Burçların En Üstün Özellikleri ASTROLOJİ GENEL

Balık ( 19 Şubat – 20 Mart) – Balık burcu insanının en üstün özelliği bilindiği üzere duygusal olmalarıdır. Balıklar aynı vakitte sevinçli ve eğlenceyi seven yapıya sahiptir. Arkadaşlığa çok ehemmiyet verirler ve sadık birer arkadaş olurlar. Dansçılar genellikle balıklardan çıkar. İçinde bulundukları duygusal yapıyı dans ederek daha basit meydana koyarlar. Dansçı olmayı tercih etmezlerse de çevrelerinde kuvvetli espri yetenekleri ile keyifli olarak tanınır ve sevilirler.google news gunlukburcum
Gunlukburcum Google News