Burçunuza Göre Eş Ve iyi Baba Seçimleri

Onun nasıl bir baba olacağını merak ediyorsanız burçlar size bu hususta yardımcı olabilir.
Baba olduktan sonra çocukları amacıyla yıkılmayacak bir çınar olmak gerekir.

Bir erkek amacıyla baba olmak ne kadar zor bir kararsa, bir bayan olarak da çocuğunun babasını olacak bireyi seçmek de bir o kadar zordur. Hangi burç nasıl baba olur, değişik astrologlardan derlediğimiz yorumlarla sizler amacıyla topladık.

 

Koçlar

hükmetme huyu yardımıyla gelecek yaşlarında çocuklarının hayatına çok araya girmek etseler de sıcak ve eğlendirici babalardır. Çocuklarıyla dost gibi gezip tozmayı, eğlenmeyi sever. Bebeğiniz amacıyla isteyebileceğiniz müşfik, gururlu, sıcak baba koçtur.

Boğalar

burcu erkekleri büyük olasılıkla erkek çocuk sahibi olmak isteyecektir. Ama kız çocuklarını da özel bir şefkatle koruyarak sevecektir. Onlar sevecen, sıcak, sıcakkanlı ve sabırlı babalardır. Çocukları amacıyla rahat bir istikbal hazırlamak isteyecektirler.
Sadece madde olarak fedakârlıkla kalmayıp vakitını, sevgisini ve ilgiini de çocuklarına adayacak gene de sıkı disiplin program tarzından ödün vermeyecektir. Hele boğa öfkesinin alevlendiği anlarda öfkesi dinene kadar ilgili olun.

İkizler

Disiplinli bir baba değildir ama çocuklarla arası iyidir. Baskı yapmadan, dost ve sırdaş olmayı bilen bir babadır. Kendi rutin bir hayattan hoşlanmadığı amacıyla çocukları ile ilişkileri de keyifli ve neşelidir. Bir gün eleştirdiği bir hali diğer bir gün takdir edebilir.
Belki bu tezatlar çocukların başını karıştıracaktır ama ceza programlamayı sevmeyen, eğlenceyi, macerayı seven bu baba çocukların hoşuna gidecektir. Tabii kimi vakit verilen sözleri parametre karakteri sebebiyle hatırlamayacaktır.

Bu da verilen sözleri tutmamasına sebep olacaktır. Çocuklar faaliyetlerine engel olmaz, ayağına dolanmazlarsa bu onu daha memnun edecektir. Bilinçli bir şekilde gayret edip çocuklara sevgisini göstermeye ilgi etmeli, yoksa tipik ikizler soğukluğu çocukları sevildiklerini düşünmekten alıkoyacaktır.

Burçunuza Göre Eş Ve iyi Baba Seçimleri ASTROLOJİ GENEL
Yengeçler

Sabırlı yapıları nedeniyle kusursuz baba olurlar. Çocuklarının bütün problemleriyle yakından alakalı olacaktır. Yengeçler sevdiklerinin kendilerine dayanmadan ayakta durduklarını gördüklerinde diğer burçların aksine hüzünlenirler.
Çünkü o dayanak olma işini mutlulukla yapmaktadır, bu görevin bitmesi onu yalnızlaştırır, sevdiklerini kaybettiği andaki gibi hırçınlaşır, o aksi yengeç olur. Onun çocuklarının büyüdüğünü kavrayabilmesi zahmetlidir ama imkânsız değildir. Mükemmel baba yengeç, çocuklarına karşı çok titiz davranacak, onlarla çocukluklarını paylaşacaktır.

Aslanlar

Geniş aileleri sevmezler, ya hiç çocukları yoktur ya da tek çocuğu vardır. Sıcak, hoşgörülü kusursuz babalardır oysa. Terbiye konusu ile alakalı uzun konferanslar verebilir ve çocuğu yola getirmek amacıyla ısrarlı davranabilir. Ama sonucunda istediği saygıyı elde eder.
Belki çocuklar babalarının kendini beğenmesi, her vakit haklı olması gibi huylarından nefret edebilir. Ve bu aranın gerilmesine sebep olabilir ama katiyennın gururu kırılmadığı prosese her şey basitçe halledilecektir.

Başaklar

Baba olmak amacıyla deli divane olmazlar. Küçük bir aileleri olmasını isterler. Çocukları olunca çocuklarına çok düşkün olurlar. Sorumluluklarını ihmal etmez.
Zeki ve kültürlü bir baba olarak, çocuklarının dersleriyle öğrenim ömürleri süresince yakından ilgilenir. Düzenli ve disiplinli çocuklar yetiştirme arzusundadır. Muhtemelen çocukların daha ufak yaşta bir kütüphaneleri olacaktır.
Çocuklarını pek şımartmazlar. Eleştiriye meyilli oluşu kimi vakit çocuklarda olumsuz etkiler yapabilir. Üstelik başak sevgisini göstermede de pek başarılı değildir. Bunun amacıyla özel bir gayret sarf etmesi gerekir.

Teraziler

Sakin ve adaletli bir babadır. Çocuklarınız da babalarının çekiciliğine kapılacaklar, tartışmalarından nefret edeceklerdir. Terazi erkeği dört gözle çocuğu olmasını beklemez.
Ama çocukları olduktan sonra çocuklarına deli gibi düşkün bir baba olacaktır. Anacak bu sevgi hiçbir vakit eşine duyduğu aşkın konumunu almayacaktır. Teraziler amacıyla evvelce eş sonra çocuklar gelir.

Akrepler

Sert bir baba, tembelliği affetmez. Çocuklar sahip olduklarının değerini bilmek zorunda. Otoriter olması çocukları doğrulusunda hoş karşılanmasa da o çocuklarını düşündüğü amacıyla bu tür davranmaktadır. Çocukları kendi ayakları üstünde durmayı öğreneceklerdir.
Nazik, müşfik ve komik olabilir ama emredici tavırlarından vazgeçmez. Eğer duygusal çocukları varsa onlar amacıyla kırıcı olabilecek bu hal çocukların içe kapanmalarına ve psikolojik problemleri olmasına sebep olabilir. Ona usulünce çocukların hali anlatılmalı ve hareketlerinde daha yumUşak olması istenmeli.

Yaylar

Erkek çocuklarına daha yakınlık hissederler. Çocuklar büyükken daha rahat etkileşim kurarlar. Daha çok bir dost olacaktır, dışarıdaki özgür hayatını onlarla paylaşacak ve yalnız kalmak istediklerinde bile yalnız bırakmayacaktır.
Çocukların sırlarını merak edip, inceleyeceklerdir. Çocuklar kaçamak yaptığında sinirlenmek yerine bu hal onları eğlendirecektir.

Oğlaklar

O tam bir babadır. Saygı ve itaat bekleyecek, karşılığında fedakar ve dürüst olacaktır. Onlar çocuklarını şımartmazlar gerektiğinde cezalandırmayı bilirler.
Çocukların görevlerini yapıp yapmadıklarına ilgi edecektir ama onların faaliyetlerine de izin verecektir. Hatta oğlaklar dede olduklarında çok genç görünmeleri ve hissetmeleri yardımıyla torunlarıyla da iyi irtibat içerisinde olurlar. Çocuklarının da kendi gibi itimat edilir olmasını isterler.

Kovalar

İyi bir dinleyicidir. Çocuklarının problemleri ne kadar çocuksu ve hayal ürünü olursa olsun onlarla ilgilenecektir. Çocukların matematik dersleriyle başları belada olmayacaktır büyük olasılıkla zira problemleri çözecek bir babaları olacak.

Balıklar

Romantik, yumUşak duygulu, sizi sevmekten katiyen bıkmayan, gözlerinizin amacıylae sevgiyle bakan, titiz bir babaya sahip olduğunuzu biliniz. O son derece özel bir adamdır. Tırnağınızın ucuna zarar gelse olağanüstü büyük bir acı duyar. Her ne kadar belli etmese de, gözünde yaşlar hazırdır. O, hayatı aşk, keder, yalnızlık ya da bütün hislerini sanatsal bir şekilde meydana koyarak ifade etmeye çalışır. Kendinden çok sevdiklerini düşünür. Kendi gereksinimi mühim de olsa, evvelcelik sırasını hep size tanıyabilir. Eğer sizden uzakta yaşıyorsa bilin ki özleminizle yanıp tutuşuyordur. Onu her gün arasanız gene de sesinizi duymaya doyamayacaktır.google news gunlukburcum
Gunlukburcum Google News