Burcunuzun En Kötü Özeliği

Burçların aslında sizleri nasıl etkilediğini biliyormuydunuz sizler için astroloji eşliğinde araştırmalar sonucunda kim nasıl kötüdür burçlarına göre ayarladık

Koç Burcunun Çekilmez Özellikleri

Egoist bir yapıya sahip olan koçlar, hayatının her bölümünde en egoist burçtur. Tek haklı en haklı odur ve haklılığına dayanarak insanlar üstünde hâkimiyet kurmaya çalışır. Kendini diğer insanlara oranla hem akıllı hem de her şeyi doğru yapan biri olarak görür. Başkalarına öğüt vermeye bayılır. Emir almam, veririm havasındadır.

Boğa Burcunun Çekilmez Özellikleri

Boğalar çok ağırkanlıdırlar. Onların harekete geçmesi amacıyla sıksık birilerinin iteklemesi ya da tetiklemesi gerekir. Para hayat felsefesidir. Zenginlik ve iyi bir hayat ister. En tembel burçtur.

İkizler Burcunun Çekilmez Özellikleri

Bazı hallerde denge kurmakta başarısız olan ikizler burcu insanları vakit vakit yalana başvururlar. Karşısındaki dinlemeden sıksık bahsetmek isterler. İkizler, her şeyi becerdiğini ve herkesten zeki olduğunu sanır.

Burcunuzun En Kötü Özeliği ASTROLOJİ GENEL

Yengeç Burcunun Çekilmez Özellikleri

Yapmacık yengeç burcu, sıcakkanlı görünmeye çalışır ve insanları düşünüyormuş gibi davrananır. Tembeldir, basit kandırılacak kadar da saftır. Ailesini olan düşkünlüğü en büyük zaafıdır ve bu amaçla onların bütün olumsuzluklarını görmezden gelir. Acıya aşırı meyillidir.

Aslan Burcunun Çekilmez Özellikleri

Aslan, kendini dünyanın merkezi olarak görür ve kusursuzdir. Çevresindeki herkes onun bir ismim arkasındadır. Aslamnalr çok tirip atmayı severler ve bazende kendilerini uzun süre boyunca insanlardan uzak tutarlar bunun nedeni ise ilgi istemeleridir. Doğaya ve hayvanlara aşırı düşkünlüğü nedeniyle fazlası vakit diğer insanları acımasızca kırar.

Başak Burcunun Çekilmez Özellikleri

Aşırı hassas yapısıyla etrafındakilere bıkkınlık getirir. Etrafı didik didik ederek millete sinir krizleri geçirtir. Aşırı ayrıntıcılığı çevresindekileri sıkar. Ona göre en kusursuz odur ve kusursuzi yalnızca kendisinin yaşatacağını sanır.

Terazi Burcunun Çekilmez Özellikleri

İş bulma konusu ile ilgili ondan daha beceriksizi yoktur. Aklı bir karış havada tiplerdir. Tembellik etmeyi pek severler. terazi burçları, kendilerini güzel göstermek amacıyla şekilden şekle girerler. Flört ruhları dışarıdan bakıldığında hoş görülmez, zira kısa bile olsa ilişkisiz duramazlar.

Akrep Burcunun Çekilmez Özellikleri

Başkalarını düşünüyormuş gibi yaparak samimi pazarlıklıdırlar. Herkesin her şeyine burnunu sokan tiplerdir. Kendi fikirleri çok önemlidir ve çevreye kabul ettirmeye çalışırlar. Başkalarının fikirlerini ise basit basit kabul etmezler. İnsnaların hatalarını her zaman söyler ve yüzlerine vurmaktan hoşlanır.

Yay Burcunun Çekilmez Özellikleri

Yetenek konusu ile ilgili son derece başarısızdırlar. Bunu da aşırı iyimserlikleriyle kapatmaya çalışırlar. Tembellik gerçeklştirmeyi çok sever ve fırsat buldukça boş boş gezerler.

Oğlak Burcunun Çekilmez Özellikleri

En soğuk burçtur. Cimrilikleri yanısıra maddiyata aşırı düşkündürler.. Her şeyi denetim ederek yönetmeye çalışmaları, insanların kendisinden uzaklaşmasına sebep olur.

Kova Burcunun Çekilmez Özellikleri

Dedikodu dinlemeyi de gerçeklştirmeyi da çok sever. O hep bir ismim öndedir ve diğerlerinden farklıdır. Çıkarları amacıyla her yolu dener. Beceremediği durumda yalan söylemekten vazgeçmez.

Balık Burcunun Çekilmez Özellikleri

Alınganlık konusu ile ilgili balık burcunun üzerine yoktur. Çocuk gibi her şeye küser. Kandırılması çok basit ve saf kişilerdir.google news gunlukburcum
Gunlukburcum Google News