Doğum Tarihinize Göre Özellikleriniz

Mutlaka bakın, isabet seviyesi hayranlık uyandırıyor. Sizinki de tutuyorsa yorumlarda bizimle paylaşın! Doğum Tarihine Göre Karakter Analizi

 

1 Ocak Ayı – 10 Ocak Ayı 

Huzursuzluk ve kavgadan hoşlanmayan. Sevdiklerine düşkün, sabırlı ve çalışkan Kimsenin bir şeyinde gözü olmayan, kendi çalışıp kazanmaktan yana olan. Başarılı olmayı isteyen ve rahat, güvende yaşamayı arzulayan. Gayet kibar ve nazik Doğru ve dürüst davranan. Başarısızlığa tahammülü olmayan, sevgiye ehemmiyet veren. Takdir edilmekten hoşlanan, devrimlere açık, olduğu alanda parlamak isteyen Kimi vakit coşkulu kimi vakit karamsar olabilen. Ancak katiyen pes etmeyen, direnen.

11 Ocak Ayı  – 19 Ocak Ayı 

Son derece mantıklı, becerikli, akıllı, sözünde duran Eğitim hayatına ehemmiyet veren. Öğrendiklerini basit basit unutmayan. Aklını ve yaratıcı hünerlerini basitçe yaşama geçirebilen. Neyin lüzumlu neyin lüzumsuz olduğunu iyi ayırt edebilen mantıklı. Gerektiğinde sert konuşabilen. Aynı anda aniden çok hususta bilgi sahibi olabilen Gözlem kuvveti yüksek, iş hayatında başarıya kesinlikle ulaşabilen.

20 Ocak Ayı ı – 29 Ocak Ayı

Açık sözlü, yenilikçi, toplum bilinci yüksek, arkadaşluk temkatiyenri kuvvetli Orijinal düşünebilen, tavırlarıyla ilgi uyandırabilen buluşçu. Gerektiğinde hislerini geri planda tutarak, mantıklı hareket edebilen Zihinsel etkinlik kuvveti yüksek, herkesten daha acele öğrenebilen. Uygulamaya dönük, analizci, çağın ötesinde düşünebilen Zorluklar karşısında aklıyla basitçe çözüme ulaşan, sınırlamalardan hoşlanmayan.

30 Ocak Ayı  – 8 Şubat

Hızlı düşünebilen, gayet becerikli, dürüst ve arkadaşluklara ehemmiyet veren Tarafsız bir izlenim kuvvetine sahip, yapmacık insanlardan hoşlanmayan. Yabancı dil konusu ile ilgili başarılı, konuşmaları sıra dışı, yenilikçi Bulunduğu ortamda basitçe ilgi uyandıran, sıra dışı espri kabiliyeti olan. Zeki, başkalarından çok acele öğrenen, kısa yoldan sonuca ulaşabilen Bilime ehemmiyet veren, tartışmalardan hoşlanan, ikna kuvveti yüksek.

9 Şubat – 18 Şubat

Sıradışı temkatiyenr yaşamaya hevesli, özgürlüğüne düşkün yenilikçi Yeni yerler keşfetmeye meraklı, modayı takip eden tasarımcı. Bulunduğu alana yenilikler getiren, orijinal ve çekici. Kaliteyi seven Başkalarından son derece değişik, rutinlikten hoşlanmayan. Arkadaş etrafı geniş. Seçici, iyi izlenimci, değişik kişiliği ile ilgi uyandırabilen Çekiciliği ile karşı tür doğrulusunda beğenilen, her giydiğini yakıştırmasını bilen.

19 Şubat – 29 Şubat

Hayal kuvveti son derece yüksek. Sevdiklerine karşı duyarlı, çatışmalardan rahatsızlık duyan Şifa kuvveti yüksek, insanlara problemlerinde yardımcı olabilen. Duyarlı bir kişilik. Acıma ve şefkat duygusu yüksek. Pozitif düşünmeye çalışan. Yaratıcı kabiliyetleri olan, yargılayıcı davranmayan, değişime açık. Karmaşa içerisinde yönelimini kaybetmeden ilerleyebilen, negatif insanlardan etkilenebilen Derin tutkulara sahip, aşk temkatiyenrinde verici ve bonkör. Oldukça Romantik, titiz.

1 Mart – 10 Mart

Duygularının farkında olan, bağımlılıklarına düşkün, kimi vakit parametre Sosyal hayatta çekici kimliğiyle ilgi uyandıran, mütevazı ve çok sevilen. Ailesine düşkün, evini yuvasını ehemmiyetseyen, aşkta tutkulu, güzel düşünen Kötülük bilmeyen, kendisine yapıldığında son derece etkilenen. Muazzam yeteneklere sahip, sezgileri kuvvetli, olacakları hissedebilen Karşı tür üstünde duruşu, tavırları, fiziksel özellikleriyle son derece beğenilen.

11 Mart – 20 Mart

Vizyon sahibi, her yerde başarılı olabilen. Hayallerini gerçeğe dönüştürebilen Gücünü iyilik ve güzellikler adına yönlendirebilen. Öngörüleri doğru çıkan. Doğaüstü yetenekleri olan, yalnız kaldığında güçlenen Başkalarını basitçe etkileyebilen. Olumlu ve kuvvetli enerjilere sahip. Kararlılık gösterdiği vakitlerde her işin üstesinden basitçe gelebilen Güçlü bir manyetizmaya sahip, gizlilikleri basitçe öğrenebilen sırdaş.

21 Mart – 31 Mart

Fiziksel açıdan son derece kuvvetli. Hedefini bilen ve yılmadan üstüne gidebilen İsteklerine çoksıyla düşkün. Dediğim dedik katiyen geri dönmeyen. Emir almaktan hoşlanmayan Kendi bildiği yolda ilerlemeyi seven. Cinselliği yoğun ve çarpıcı Ateşli ve istekli.

1 Nisan – 10 Nisan

Çok canlı, bireylik duygusu yüksek Yaratıcı enerjiye sahip, pırıltılı bir kişilik. Yönetme kuvveti olan, insanları basitçe etkileyebilen İyi bir oyuncu (sanat), kendini ifade etmesini bilen. Hayatın güzel yanlarının keyfini çıkarmasını bilen İsteklerini yapmak kuvvetine sahip renkli bir kişi.

10 Nisan – 20 Nisan

Keşfetmekten, yeniliklerde bulunmaktan hoşlanan Para harcama meyli yüksek, hoşsohbet, açık fikirli. İyi niyetli, geleceğini şekillendirmeyi seven, cesur İnançlı, sağduyulu, bonkör ve kendisine güvenen. Adaletli, yardım etmeye hazır, takdir edilmeyi seven Yabancı dile meyilli, seyahat etmekten hoşlanan.

20 Nisan – 30 Nisan

Güzelliklere aşık, gösterişli ve kaliteli olan herşeyi seven Maddi ve manevi değerlerini ehemmiyetseyen, koruyan, sahiplenen. Sosyal hayatın içerisinde yer almaktan beğeni alan. Arkadaşlarının ehemmiyetseyen Güzel bir etrafta yaşam sürdürmek isteyen. Duyarlı ve estetik bir kişi. İnce ve Nazik yapısıyla takdir edilen ve sevgi duyulan Uzlaşmazlık, kavga ve çekişmelerden hoşlanmayan.

1 Mayıs – 10 Mayıs

Zihinsel yetenekleri yüksek, aklını ehemmiyetseyen, sezgileri kuvvetli İlgi alanları yoğun, dünyayı izlenimlemekten hoşlanan. Konuşma ve yazma yeteneği son derece kuvvetli. İnsanları basitçe çözebilen Değerlendirme kuvveti yoğun, organizasyon yeteneğine muazzam. Başkalarıyla çalışmaya müsait, uyumlu. Fazla detaydan hoşlanmayan Özgürlüğüne ehemmiyet veren. Konuşmasıyla karşısındakini etkileyebilen.

11 Mayıs – 20 Mayıs

Gayet güvenilir, dürüst yaklaşımlara sahip. Güçlü ve derin duyguları olan Aşk temkatiyenrinde güvenilir, karşısındakine değer veren. Gerçekçi düşünebilen, kendisine yeterli. Başarma tutkusu olan, çalışkan Güzelliklere ehemmiyet veren, kabalıktan hoşlanmayan. Keskin izlenim kuvveti olan. Başkalarının haksız sözlerinden etkilenebilen. Arkadaşlığa ehemmiyet veren Hedefine ulaştığında böbürlenmeyen. İyiliğin, vefanın kıymetini bilen.

21 Mayıs – 31 Mayıs

Çok yönlü ve becerikli. Yargı ve mantık kuvvetine sahip Yenilikten hoşlanan, yeni insanlar tanımaktan beğeni alan. Bilgiyi ehemmiyetseyen, meraklı ve öğrenmeye aç Mantıklı, eğri ile doğruyu ayır etmesini bilen. Kıvrak zeka, konuşma kabiliyeti, kendini yönlendirebilen Düşmanlarını yenmeye başarabilecek kadar akıllı.

1 Haziran – 10 Haziran

Sosyal temkatiyenrini ehemmiyetseyen, akıllı davranabilen Zeki, uzlaşmacı, hayatın güzel yanlarının keyfini çıkarabilen. Nabza göre şerbet vermeyi bilen. Yeniliklerden hoşlanan Değerli olanı bilen, duyarlı ve yapıcı davranabilen. Rahatına düşkün, sıradan şeylerden hoşlanmayan. Kaliteye ehemmiyet veren İnce, nazik, aşka ehemmiyet veren. İyi niyetli, arkadaşluklara ehemmiyet veren.

11 Haziran – 21 Haziran

Modern düşünebilen, tarafsız ve objektif düşünebilen Manyetizması kuvvetli, arkadaşluk olgusunu ehemmiyetseyen. Özgürlüğüne düşkün, mantıklı davranabilen Orijinal her şeyden hoşlanan. Pek çok insanla anlaşabilen. Fikirleri bir çok insan doğrulusunda beğenilen. Kuvvetli iradesi olan Yaratıcı, bireylik duygusu gelişmiş, haksızlığa boyun eğmeyen.

22 Haziran – 30 Haziran

Güvende yaşam sürdürmek isteyen, empati tarafı kuvvetli, duyarlı kişilik Ailesine, sevdiklerine ehemmiyet veren. Koruyucu ve kollayıcı. Gerçeklerin peşinden koşabilen. İlişkilerde uzlaşmaktan yana olan. Duygusal değerlerine ehemmiyet veren, etkileme kuvveti yüksek. Karşısındaki bireyi basitçe etkileyebilen, ruhunun derinliklerine inebilen, Kendini güvende hissetmediğinde reaksiyonsal davranabilen.

1 Temmuz – 11 Temmuz

Düşünce kuvveti yüksek, sezgileri kusursuz derecede yoğun Bulunduğu kısmı kötülüklerden arındırabilen, yenilikçi düşünebilen. Şüphelerini aydınlığa kavuşturabilen, kendini yenileyebilen. Yüzeyde olanlarla yetinmeyen, araştırmadan güvenmeyen. Zihnini ve isteğini kendi gelişimi amacıyla odaklamasını bilen. Güçlü tedavi kuvveti olan, kuvvetli olmayı, güvende olmayı ehemmiyetseyen.

12 Temmuz – 22 Temmuz

Artistik kabiliyeti olan, aydınlanmaktan yana. Sanata meyilli Acıma ve şefkat duyguları yüksek. idealist. Kendini inandığı bir şeye adayabilen, vizyonu yüksek Kendini aşmak isteyen, duyarlı yüreğe sahip, özverili. Özlemleri olan, hayal kuvveti yüksek. Duyu dışı algıları olan. Birçok insanla anlaşabilen, aşkta derin hislere sahip.

23 Temmuz – 1 Ağustos

Kendinden emin, bağımsız, öncülük kuvveti yüksek Soylu, gururlu, gösterişli, toplumda derhal farkedilen. Sadakat duygusu yüksek, organizasyon yeteneğine sahip Sevdiklerine düşkün, sanatkar, basitçe yükselebilen. İçi dışı bir, kalbinin sesine kulak verebilen. Sevilmeyi ehemmiyetseyen Yaratıcılık yeteneği olan, isteklerini direkt olarak açıklayabilen.

2 Ağustos – 12 Ağustos

Hoşsohbetli, neşeli, etrafını rahatlatan, vicdanlı Para harcamayı seven, niteliğe ehemmiyet veren, gururlu. Kimseyi kırmaktan hoşlanmayan, ulu gönüllü Gezmekten, araştırmaktan hoşlanan, inanç sahibi, maneviyatı kuvvetli. İyi bir sırdaş, kuvvetli bir arkadaş Başkalarının emri altına girmekten hoşlanmayan, özgürlüğü seven.

13 Ağustos – 22 Ağustos

Kendini meydana koyabilen, savaşçı, enerjik, isteklerini elde edebilen Bilinçli, cesur, haksızlıklara boyun eğmeyen. Yeni fikirleri ehemmiyetseyen. Girişimci, zeki, nerede ne yapması lüzumluliğini bilen açık sözlü. Hayatta kalmayı başarabilen. Fiziksel kuvveti yüksek. Karşısındaki bireyi çok acele çözebilen, açık sözlü Beklemekten hoşlanmayan, yeni projelere, planlamalara istekli.

23 Ağustos – 1 Eylül

Mantıklı, becerikli, akıllı, başkalarıyla basitçe bağlantı kurabilen Aşkı ehemmiyetseyen, problemlerden pek hoşlanmayan. Kaliteli ortamlar, elit yerlerden hoşlanan. Cahil insanlardan uzak duran Keskin izlenim kuvvetine sahip, bir bakışta eksiklerini görebilen. Olayların ardındaki gerçekleri ehemmiyetseyen ve öğrenmek isteyen Çabuk kavrayan, net görmek isteyen, iletişimci.

2 Eylül – 12 Eylül

Ciddi bakış açısına sahip, dayanıklı kararlar vermeye çalışan Beklentileri akla ve mantığa uygun, çalışkan ve planlı. Güven olgusunu ehemmiyetseyen, hatalı kararlar vermekten hoşlanmayan Disiplinli çaba, vazife ve mesuliyet bilinci yüksek olan. Dayanıklı, mesleki konularda yetenekli. Dikkatli konuşan Yaşından olgun. Sözleri tutarlı, kabul edilmekten hoşlanan.

13 Eylül – 22 Eylül

Yerinde konuşan, kuvvetli bir kişilik, sevme duygusu gayet yüksek Uyumlu, dengeli, akıllı ve gayet çekici. Aşkta sıcak cesur, nezaket dolu, kuvvetli imaj sahibi Huzursuzluktan hoşlanmayan, bu tür ortamlarda bulunmak istemeyen. Sosyallikten hoşlanan ama aşırı uçlara kaçmayı sevmeyen Öncü, akıllı, iletişimci bir kişilik. Tarafsız düşünebilen.

23 Eylül – 2 Ekim

Lüks, güzellik, kaliteden hoşlanan. Sevgi dolu bir kişilik Erkekleri yakışıklı, kadınları çok güzel olan. Sosyal tarafı kuvvetli, yeni fikirleri seven, titiz yaradılışta. Zevkleri amacıyla para harcamaktan çekinmeyen, bu yüzden zorlanan. Seyahat etmekten hoşlanan, yeni insanlarla tanışmaktan beğeni alan Amaçları bir şekilde gerçekleştirebilecek şansa sahip olan.

Doğum Tarihinize Göre Özellikleriniz ASTROLOJİ GENEL
3 Ekim – 13 Ekim

Başkaları doğrulusunda her vakit ilginç, sıra dışı bulunan, çok çekici Özgürlüğüne düşkün, kurallarla çevrelenmekten hoşlanmayan. Sosyal temkatiyenrini ehemmiyetseyen, tanınmış ve girdiği ortamlarda farkedilen. Toplum içerisindeki konumunu ehemmiyetseyen, değişik bulunmaktan hoşlanan. Kararlarını kendi vermekten beğeni alan ve bunda ısrar edebilen Günün yenilik anlamındaki bütün akımlarını takip eden, uygulayabilen.

14 Ekim – 23 Ekim

Fiziksel ve zihinsel anlamda süratli ve aktif hareket edebilen Sözleriyle ilgi uyandırabilen, zekasıyla her türlü problemin üstesinden gelebilen. Aşkta aşırı duygusallık yerine gerektiğinde mantığının sesine kulak verebilen Hislerini kağıda dökebilen. İşbirliğini ehemmiyetseyen, etrafıyla uyumlu özel bir kişilik. Yenilikleri uygulamaktan hoşlanan, türelliğine ehemmiyet veren Cazibeli, aydınlık fikirleri olan, başarmaktan, gelişmekten, büyümekte hoşlanan.

24 Ekim – 1 Kasım

Kadınları son derece çekici, Erkekleri karizmatik. Karşı tür üstünde gayet etkililer Mistizm, bilinmeyenler konusu ile ilgili meraklı ve bu yönde yetenekleri olabilen. Dönüşüm, değişim ve her türlü yenilikten hoşlanan. Bunun amacıyla gerek görülürse savaşabilen Sözleri keskin kendisine güvenli. Doğruluktan hoşlanan. Disiplinli ve kuvvetli bir karakter. Gizliliklerine ehemmiyet veren, başkalarının sırlarını basitçe öğrenebilen Güç ve denetim kurmaktan hoşlanan, sözlerinin dinlenmesini isteyen.

2 Kasım – 11 Kasım

Oldukça duyarlı, Romantik ve tutkulu. İdeallerinden taviz vermeyen Hayal kuvveti yüksek ancak hayal ettiklerini hayatında uygulayabilen sezgileri yüksek. Aşkla büyümekten, gelişmekten hoşlanan. Aşkı amacıyla her türlü mücadeleye giren Başkalarının problemlerine deva bulabilen, empatisi yüksek, yönlendirme kuvveti yoğun. Başkalarıyla yarışabilen, yüksek noktalara er ya da geç gelebilecek kuvvetli bir karekter Derinlikten hoşlanan, iş olsun diye arkadaş olmayan, arkadaşuna aslında yardım edebilen.

12 Kasım – 22 Kasım

Oldukça çarpıcı bir kişilik. Haksızlıklar karşısında her türlü mücadeleye girişebilen Dürüst ve doğrucu bir insan. Hakikatlerin ışığı altında ilerlemekten yana olan. Toplumsal vizyonu yüksek, girdiği ortamlarda çekiciliği, duruşuyla basitçe ilgi uyandıran Gayet şanslı. Sezgileri olağanüstü kuvvetli olacakları hissedebilen. Herhangi bir hal ve vakanın sonrasında basitçe toparlanması bilen. Empati yeteneği kuvvetli Altıncı duyusu çok yüksek. Önsezileri olağanüstü kuvvetli. Vatanına, ailesine çok düşkün biri.

23 Kasım – 1 Aralık

Ahlaki özellikleri son derece kuvvetli. İnanışı, özgüven duygusu gelişmiş, dürüst kişilerdir Geniş görüşlü, vicdanlı, değerlerine ehemmiyet veren, yüksek eğitimden hoşlanan. İyimser, öngörüşleri doğru çıkan. Gezgin bir ruh, hayatı derinlemesine yaşam sürdürmektan hoşlanan Aşkta bağlanma duygusu çok yüksek olmasa da, sevdiklerine düşkün ve onları koruyan. Başka insanları bilgisiyle, zarafetiyle büyüleyen. Yol gösteren abilik ablalık yapabilen İnsancıl, açık fikirli. Etik değerlere ve kanunlara saygılı. Fazla para harcamayı seven.

2 Aralık – 11 Aralık

Çok cesur. İnanmadığı hiçbir şeyi kabul etmeyen. Savaşma dürtüsü yüksek Haksızlıklara boyun eğmeyen hedefe yönelik hareket edebilen. Gayet bağımsız zincirlere tahammül etmeyen. Kimsenin lafıyla hareket etmeyen Sadık ve son derece fedakar. Söz verilen vakit kesinlikle yerine getiren. Aktif, süratli ve gözü pek. Cinselliği kuvvetli, tutkulu, girişimci, istediği şahsa elde edebilen Kimi vakit son derece sabırsız, aceleci davranabilen. Rekabetçi, son derece tutkulu.

12 Aralık – 21 Aralık

Kişilik sahibi, bilgisiyle, tecrübeleriyle insanları basitçe tesiri altına alabilen Vizyonu kuvvetli, sezgi kuvveti yüksek, anlamaktan, keşfetmekten beğeni alabilen. Duygularını denetim edebilen, sevilmek ve ilgi görmekten çoksıyla hoşlanan Aşkta kendi isteklerine düşkün. Çekiciliğiyle karşı tür üstünde çoksıyla etkili olan. Yanılmaktan hiç hoşlanmayan. Sanata ve yeni ilerlemelere açık. Kendini gayet iyi koruyan Yenilgilerden yılmayan, gururlu ve kendini geliştirmesini bilen, hakimiyet kurabilen.

22 Aralık – 31 Aralık

Sorumluluk sahibi, ne istediğini bilen, doğru ve yerinde kararlar alabilen bir kişilik Disiplinli bir çaba ile her türlü kuvvetliğün üstesinden gelebilen. Sadık ve güvenilir. İç izlenim kuvvetine sahip, yavaş ve emin adımlarla ilerlemekten yana olan Koşullar ve şartlara göre kendini ayarlayabilen uçarılıktan katiyen hoşlanmayan. Aşkta güven, saygı ve sevgiye değer veren. Oldukça tutkulu, sevdiğine sahip çıkan Liderlik kuvveti yüksek, organize, iş hayatında parlayabilen. Arada sırada karamsar olabilen.google news gunlukburcum
Gunlukburcum Google News