Eylül 2020 Koç Burçu Aylık Yorumu

Koç Burcu Eylül 2020 Burç Yorumları: Uzun zamandan beri gerçeklştirmeyi planladığınız ama ertelediğiniz her ne varsa bunların üstüne yoğunlaşmak isteyebilirsiniz.
Eylül 2020 Koç Burçu Aylık Yorumu BURÇLAR GENEL
Koç Burcu Eylül 2020 Yorumu
5 Eylül 2020 tarihinde Merkür Terazi burcuna geçiş yapacak ve çift temaslerde yer alan problemlerınız yok olmaya başlayacak. Terazi burcu uyumlu ve sakin bir burçtur bu yüzden Merkür Terazi burcundan etkilenerek size de bu ay sakinlik getirecektir. Geçmişte yaşamış olduğunuz sıkıntılar bundan sonra son buluyor sizi zor hale sokan haller varsa şayet bunları gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Genellikle aile amacıylade sizinle uğraşan bir şahıs varsa bunlarla yine bir konuşma gerçekleştirmek isteyebilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Koç Burcunu Nasıl Etkileyecek
2 Eylül 2020 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek ve iş yaşamınızda düşünce uyuşmazlığına düşebilirsiniz. Herkes sizin düşündüğünüz gibi düşünmek mecburiyetinde değil ancak başarılı ve problemsiz bir iş yaşamı istiyorsanız şayet ortak bir noktada buluşmaya çalışmalısınız. Aksi halda zorluk yaşayabilirsiniz.

17 Eylül 2020 tarihinde Başak burcunda Yeniay gerçekleşecek ve yaşamınızda farklılık yapma konusu ile ilgili biraz daha cesaretli olmanız gerekiyor. Siz bir şeyleri erteledikçe haller giderek zorlaşabilir.

Koç Burcu Eylül 2020 Aşk Yorumu
Aşk yaşamınızda yaşamış olduğunuz zorlukların geriye dönük güzelliklerini almaya başlayacaksınız. Sabırlı bir şekilde beklediniz ve bu süreçte ani kararlar almadınız bu hal sizin daha mantıklı bir şekilde davranmanıza namacıyla oldu. Bu ay amacıylade partneriniz ile aranızda yer alan bağın daha da kuvvetlendiğini anlayacak ve birbirinize olan güveninizin giderek kuvvetlendiğinin farkına varabileceksiniz. İlişkisi olmayan Koç burçları ise yeni bir temas amacıyla uzun zamandan beri kendinizi hazırladınız bundan sonra vakti geldi.

Koç Burcu Eylül 2020 Aile ve İlişkiler
Aileniz ile anlaşamadığınız birtakım konular var problem hem sizde hemde ailenizde her iki doğrultuda yalnızca kendi istediği olsun diye diretiyor. Bu yüzden de genelde aranızda problemler çıkabiliyor. Bu ay siz biraz daha ılımlı olabilir ve zıtlaşmak istemeyebilirsiniz. Arkadaş etrafnizi ilgilendiren birtakım devrimlere ismim atabilirsiniz, her ne kadar etrafnizdeki insanlara fazlasıyla dşayet verseniz de bu sıralar kendinize yeni bir sosyal etraf edinmek isteyebilirsiniz.

Koç Burcu Eylül 2020 Sıhhat ve Kariyer
10 Eylül 2020 tarihinde Mars sizin burcunuzda gerilimeye başlayacak ve sıhhat problemlerınız da mühim ilerlemeler yaşayabilirsiniz. Kişisel sıhhat problemlerınızda yaşayacak olduğunuz olumlu hadiseler yardımıyla yaşama karşı daha pozitif yaklaşmanızı sağlayacaktır. İş yaşamınız ile kararlar almadan evvelce etrafnizdeki insanların da fikrini almaya özen göstermelisiniz. Kafanıza göre karar alarak

 


google news gunlukburcum
Gunlukburcum Google News

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir