Eylül Balik Burçu Aylık Yorumu

Eylül 2020 Balik Burçu Aylık Yorumu İsteklerinize ters düşen birtakım haller ile karşılaşabilirsiniz bu yüzden herşeye hazırlıklı olmanızda yarar var.

Eylül Balik Burçu Aylık Yorumu GENEL GÜNLÜK BURÇLAR

Balık Burcu Eylül 2020 Yorumu

Duysusallığınız sizin doğru kararları almanıza engel olabilir. İstediğiniz şeyler gerçekleşmeyince pes etmek sizi ileriye taşımaz. Sizdeki bu hırs ve azim sahyesinde bir çok engeli aşmaya başarıyorsun ve başarmayada devam edeceksin. Kendi amacıylaizde belli bir denge bulmak amacıyla meditasyona başlayabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyeriniz amacıyla bu ay amacıylade yeni görüşmeler yapabilirsiniz. Yapacak olduğunuz bu görüşmelerin neticesinde kendinize yeni bir yol çizme fırsatı elde edebilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek

2 Eylül 2020 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek ve yaşadığınız olayların amacıylade kaybolmak yerine biraz kendinizi geri de tutmaya çalışacaksınız. İç sesinize güvenerek ismim atarsanız hata payınızın giderek azaldığını göreceksiniz.

17 Eylül 2020 tarihinde Başak burcunda Yeniay gerçekleşecek ve yeni dost etrafı edinebilir ve bu şahıslarla son derece eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Sizin iel özel bir mevzu ile alakalı bahsetmek isteyen dostınız olabilir.

Balık Burcu Eylül 2020 Aşk Yorumu

Geçmişte yaşamış olduğunuz olumsuz olayların etkisinden bir türlü kendinizi çıkaramıyorsunuz. Partnerinizle aranızda çıkan gerginliği yönetme yönünden biraz zayıf kalabilirsiniz. Duygusal tavırlarınız yüzünden karşı doğrultu sizin anlamakta zorluk yaşayabilir bu yüzden biraz daha sakin kalmaya çalışmalısınız. Olayların amacıyladen sıyrılmak amacıyla partnerinizle açık bir şekilde mevzuşmanız lazım. Balıklar size müjdevereim genelde aşk hayatında olumsuz geçen bu hayatınızı bu ay sonundna sonra hayatınızda yeni bir sayfa açarak aşk hayatınada yervereceksiniz.

Balık Burcu Eylül 2020 Aile ve İlişkiler

Ailenizin manevi anlamda size lüzumsinimi olabilir. Bugüne kadar hep onlar size destek verdi ama bu sefer onların size lüzumsinimi olacak. Anne ya da babanızla aranızda bir para paylaşımı meydana çıkabilir. Kardeşleriniz varsa onlardan alacak olduğunuz haber sizi son derece mutlu edecek. Yakın bir dostınız özel hayatıyla alakalı sizden yardım isteyebilir. Arkadaşınızın bugüne kadar size anlatmak istediği ama bir türlü anlatamadığı bir mevzuya son derece şaşıracaksınız.

Balık Burcu Eylül 2020 Sıhhat ve Kariyer

Sıhhat sorunlarınızı ertelememeniz lüzumen bir aya giriyorsunuz. Kilo alabilmek yada vermek istiyorsanız bunun amacıyla iyi bir diyetisyenle görüşebilir ve olumlu bir netice alabilirsiniz. Kariyerinizde karşınıza çıkan aksiliklerin modunuzu düşürmesine izin vermemelisiniz. Yeni bir iş arayışına geçtiyseniz şayet bununla alakalı olumlu bir geri dönüş alabilirsiniz. Çalışma dostlarınızla çok iyi anlşamanıza lüzum yok birbirinize karşı yalnızca saygılı olmanız bile iletişiminizin kuvvetli olmasına yetecektir.

Googleden Arayın


google news gunlukburcum
Gunlukburcum Google News

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.