Hangi Burç Nasıl Yalan Söyler

Hangi Burç Nasıl Yalan Söyler ? Hangi burçlar yalan söyler hangileri nefret eder? Bazıları mecbur kalır, birtakımları alışıktır yalan söylemeye. Beyaz yalanlar da bulunmaktadır. İşte burçların yalanla olan ilişkileri.

Koç Burcu Yalan Söyler mi?

Koç burçları ve yalanın bir arada gördüğünüz çok enderdir. Koç burçları yalan söyleseler de beceremezler ve bunu açık ederler. Koç burcunun yalan söylediğiniz anlayıp bunu sorgularsanız, o derhal doğruyu söyleyecektir. Kısacası yalan koçlara göre bir hal değildir.

Boğa Burcu Yalan Söyler mi?

Boğa burçları hiçbir hususta yalan söylemiyor olsalar dahi bir mevzu var ki onları usta bir yalancı halina dönüştürüverir. Eğer ondan para istiyorsanız paraları varsa bile kesinlikle yok derler. Ve öyle bu yalanı öyle güzel süslerler ki nerdeyse siz ona para verecek hale gelirsiniz.

İkizler Burcu Yalan Söyler mi?

İkizler burcu insanı bütün burçlar arasında ikna kabiliyeti en yüksek ve en basit yalan söyleyebilen burçtur. Çok rahat yalan söylerler. Yalanlarını hissedip üstüne gittiğinizde sizi ikna etmek amacıyla yeni yalanlar ve hikâyeler yaratmaya devam ederler. Sonuç olarak yalan söyleme mevzusu ile ilgili son derece başarılı bir burçtur ikizler.

Hangi Burç Nasıl Yalan Söyler ASTROLOJİ GENEL

Yengeç Burcu Yalan Söyler mi?

Yengeç burçları yalanı pek sevmezler. Yalan söylüyorlarsa, genelde ortada kötü bir hal bulunmaktadır ve bu hali tedavi etmek amacıyla söylüyorlardır.Yani yengeç burcu insanı bir pembe yalancıdır. Fakat kimi zaman hal pek istedikleri gibi gitmeyebilir ve söyledikleri yalanların hali daha da kötüleştirdiği olmuştur. Sonuç olarak yengeçlerin yalanla arası pek yoktur.

Aslan Burcu Yalan Söyler mi?

Aslan burçları amacıyla yalan demek eğlence demektir. Arkadaş ortamlarında sohbetlerini renklendirmek ve keyifli daha da keyifli kılmak adına ufak, zarar vermeyen yalanlara sıkça başvururlar. Bu zarar vermeyen yalanlar mevzusu ile ilgili son derece başarılıdırlar ve etraflarındaki insanları çok güzel eğlendirirler. Aslan burçları büyük yalanlara başvurmazlar hem de yalan dile getiren insanlardan nefret eder ve zaman amacıylade uzaklaşırlar. Aslan burcu bir yalan söylüyorsa emin olun bu mecburiyettendir.

Başak Burcu Yalan Söyler mi?

Başak burcunun yalanla hiç arası yoktur. İster büyük olsun ister ufak olsun yalana başvurmazlar. Gerek duydukları vakitler iki insanın arasını düzeltmek amacıyla ya da yalnızca birtakım gerçekleri gizlemek ya da hafifletmek amacıyladir. Bu hal dışında genel olarak yalandan uzak dururlar.

Terazi Burcu Yalan Söyler mi?

Yalan söyleme içeriğine en yetenekli burç Terazi burçlarıdır. Yalan söylediklerinde ise yalanını yakalamak son derece zordur. Sempatik ve sevinçli bir şekilde yalan dile getiren Terazi burcu bunu o kadar natural yapar ki yalan mı gerçek mi olduğunu ayırt etmek çok zordur. Teraziler yalan söyleme mevzusunun kitabını yazabilirler.

Akrep Burcu Yalan Söyler mi?

Akrep burcu insanları yalan söylemeyi pek sevmezler. Yalan söylediklerinde ise kendileri çok acele ele verirler. Beceremedikleri amacıyla genelde yalana çok başvurmazlar. En çok yalan söyledikleri alan özel hayatlarıdır ve bunu da saklamayı pek beceremezler.


Yay Burcu Yalan Söyler mi?

Yay burçlarının da yalanla araları pek iyi değildir. Dürüst olmayı seven yay burçları yalan söylediklerinde kendilerini çok kötü hissederler ve yok olmak isterler. Yani yay burçları da mecbur kalmadıkça yalana başvurmayan burçlar arasındadır.

Oğlak Burcu Yalan Söyler mi?

Oğlak burçları yalan söyler söylemesine ama çok pişman ve rahatsız olurlar. Yalan söylediklerinde hareketleri değişir, gezinip dururlar, düşünceli olurlar. Söylemek istediği bir şey varmış gibi, yarım bir şeyi tamamlamak ya da bir Hatayı düzeltmek ister gibi bir hal amacıylae girerler. Bu amaçla yalan dile getiren bir Oğlak burcunu teşhis etmek hiç te zor değildir.

Kova Burcu Yalan Söyler mi?

Kova burçları yalana sık sık başvururlar. Hayalperest bir ruha sahip olan kovalar amacıyla ufak büyük yalan hepsi aynıdır. Onlara göre söyledikleri yalanların kimseye zararı yoktur ama etraflarınca hal hiç te onun sandığı gibi karşılanmaz. Tahminlerde yer alır iken ya da kendine dair istikbal planları yapar iken çok ustaca yalan söyler. Kova burcu da yalancılık mevzusu ile ilgili teraziye arkadaştır.

Balık Burcu Yalan Söyler mi?

Yalanla arası iyi değildir balık burçlarının. Hatta yaşamları süresince başkalarının söylediği yalanlar yüzünden çok acı çekmişlerdir. Kendileri yalana başvuruyorlarsa, başkalarının iyiliği adına ufak ve naif yalanlara başvururlar. Bu yalanlarını yakalasanız bile onlara kızamazsınız. Yalan söyleseler bile, söyledikleri yalan diğerlerinden çok kendilerine üzmüştür. Bu amaçla en son başvurdukları şeydir yalan.google news gunlukburcum
Gunlukburcum Google News