Hangi Makyaj Hataları Yaşlı Gösterir

Hangi Makyaj Hataları Yaşça büyük olan Gösterir

Doğru kullanıldığında çok iyi etkiler yaratan makyajı hatalı kullanmakta çok normal. Bu sorunlar neticesinde olduğunuzdan daha ihtiyar görünürsünüz. Peki nelere ilgi etmeliyim?

Hangi Makyaj Hataları Yaşlı Gösterir GENEL GÜZELLİK

1) Yüzünüze Çok Fazla Pudra Sürmek;

Yüzünüze çok çok pudra sürerseniz kırışıkları ön plana çıkarmış olursunuz. Ölçülü kullanıldığı taktirde sizi olmasından çok genç gösterebilir. Bu hususta ilgi etmeniz lüzumenlerden biri, pudrayı pudra süngeriyle değilde fırça sürmek olmalıdır. Doğru kullanıldığı taktirde en mühim makyaj elemanı olabilir.

2)Parlak Ten;

Yüzünüzün ışıldamasını sağlan makyaj malzemeleri yüzünüzdeki çok küçük eksiklikleri bile çok belli eder. Işılmadama gerçekleştiren makyaj malzemelerinden daha çok tercih etmeniz lüzum şey yüz nemlendiricileri olmalıdır. Aynı derecede ışıltı temin ederler ancak nemlendirici detayları saklar.

3)Koyu Renk Ruj Tercih Etmek;

Ağır makyaj gerçekleştirmek ustalık ve hassaslık ister. Eğer bu ustalık derecesinde değil iseniz. Ruj renkleri ilgi etmeniz lüzum şeylerdendir. Çok koyu renklerde ruj seçimleri gerçekleştirmek yerine daha açık renkler tercih edilmedir.

4)Allığı Abartmak;

Öncelikle allığınızın rengi cildinizin rengi ile uyumlu olmalıdır. Yanağın kırmızalaşması kötüye işarettir ya çok fazla makyaj yapıyorsunuz yada kullandığınız malzemeyi değiştirin.

5)Kaşlar;

Kaşlarda hatalı yapılırsa en az makyaj kadar ihtiyar gösterir. Bakışlarınızdaki manası ve yüzünüzün ana hatlarını belirleyen mühim etkenlerdendir. Çok ince alınmış kaşlar yüzünüze mutsuz, üzgün ve ihtiyar bir hava getirir.


google news gunlukburcum
Gunlukburcum Google News

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir