Ünlü İsimlerden Güzellik Sırları

Ebru Şallı;

Bildiğiniz gibi Ebru Şallı bir çocuk annesi peki çocuk doğurmasına karşın nasıl hala kendisinde bir değişme olmadı? Ebru Şallı bunu başarıyor? Kendisi günde 2 saat spor yapıyor ve her gün semiz otu yiyor. Kendisi uyur iken makyajlarını siliyor ve gündelik hayatında makyaj yapmamayı tercih ediyor. Günlük yüz ve cilt bakımını yapıyor. Yani sıhhatli yaşıyor.

Nüket Duru;

Kendisi gelişen yaşına karşın son derece genç görünüyor. Bunun sırrının şunlar olduğunu söylüyor; Akşam yemeği yemiyor, günde en az 1 litre maydonoz suyu içiyor ve sakatat türü yiyeceklerden son derece uzak duruyor.

Ünlü İsimlerden Güzellik Sırları GENEL GÜZELLİK

Çağla Şikel;

Kendisinin güzellik sırrı argan yağı. Kullandığı yüz ve cilt maskelerinin içinde argan yağının olmasına ilgi ediyor. Bu sayede pürüzsüz bir yüze sahip oluyor.

Ebru Akel;

Kendisinin kurtarıcısı hemoroit kremi. Yoğun iş temposundan meydana gelen göz altlarındaki morlukları hemoroit kremi ile gideriyormuş. Tavsiyeleri arasında bol su içmek var günde en az 2.5, 3 litre. Cildini temizlerken her vakit soğuk su kullanıyormuş. Bunun sebebi soğuk su kan akışını hızlandırır ve gençleştirir.

Christina Aguilera;

Kendisinin sivilce problemleri vardır. Bu problemlerden patates yardımıyla kurtulmuş. Soyduğu patatesleri sivilceli bölgelere yerleştirerek bütün sivilcelerinden arınmış. Yani sizde güzellik merkezlerine para vermeden evinizde sivilcelerinizden kurtulabilirsiniz.


google news gunlukburcum
Gunlukburcum Google News

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir