Yay Burcu Ekim Ayı Yorumu

Bu ay içerisinde üzerinize ekstra bir mesuliyet yüklenebilir bu mesuliyetların üstesinden gelebilmek amacıyla aynı mevzu ile ilgili deneyime sahip şahıslardan destek alabilirsiniz. Resmi bir kurumdan beklediğimiz bir belge varsa bu belge elinize kısa vakit içerisinde ulaşacaktır. Geleceğiniz amacıyla daha daha eskiden planladığınız hususları yaşama geçirmek amacıyla yeni adımlar atacaksınız. Yönetici gezegeniniz olan Jüpiter iyi bir mevzumda bulunduğu amacıyla eğlence alanlarınızda güzel değişimler olabilir.

Yeni Ay ve Dolunay Yay Burcunu Nasıl Etkileyecek Bakalım

1 Ekim 2020 tarihinde Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek ve geçmişte yapmış bulunduğunuz hataların farkına varabileceksiniz.
16 Ekim 2020 tarihinde Terazi burcunda Yeniay gerçekleşecek ve psikolojik olarak kendinizi rahatlayacağınız bir devreye girecek ve kendiniz amacıyla yeni çıkış yolları bulmaya çalışacaksınız.

31 Ekim 2020 tarihinde Boğa Burcunda Dolunay gerçekleşecek. Maddi yönden güzel bir haber alabilir, ödenmesi gereken borcunuz varsa bunu kolaylıkla ödeyebilirsiniz

Yay Burcu Ekim 2020 Aşk Yorumu

Aşk hayatınızda sizi tedirgin eden hususları daha çok ertelemek yerine şunlarla yüzleşme kararı alacaksınız. Partnerinize güvenmediğiniz aniden çok mevzu var. Vaktinde siz ne kadar bu hususları mevzuşsanız da onun size karşı yaptığı açıklamalar sizi tatmin etmemiş, bu yüzden kendiniz yönünden yeni önlemler alabilmek isteyebilirsiniz. teması olmayan Yay burçları ise bu hafta içerisinde yeni bir temasa başlamak amacıyla kendinizi yeteri kadar hazır hissetmeyeceksiniz. Daha evvelce yaşamış bulunduğunuz ilişkinizin kalıntılarını üzerinizden atarak yeni bir temasa başlamak sizi daha rahat ettirecektir.

Yay Burcu Ekim Ayı Yorumu AYLIK BURÇLAR GENEL
Yay Burcu Ekim 2020 Aile ve İlişkiler

Aile içerisinde uzun zamandan beri çözülmeyi bekleyen mevzular var her nedense anne ya da babanız bu hususların açılmasını bir türlü istemiyor ve sıksık ertelemeye çalışıyor. Bu ay içerisinde bu hali çözüme ulaştırmak isteyecek ve açık ve net bir şekilde tüm problemlerin mevzuşulmasını sağlayacaksınız. Arkadaşlarınızla aranızda hatalı anlaşılmalardan kaynaklı gerginlikler olduysa bu hali düzeltmek amacıyla yine iletişime geçebilirsiniz.

Yay Burcu Ekim 2020 Sıhhat ve Kariyer

Sıhhat problemlerinizi ilgilendiren mevzularda aceleci kararlar almamalı ve her duyduğunuz şeyi uygulamaya çalışmayın. Bu ay içerisinde üst bacaklarınızda hafif ağrılar oluşabilir, ancak şunlar sizi endişelendirmesin. Kariyerinizde değişiklık gerçekleştirmek istiyorsanız biraz daha bakış açınızı değiştirmeniz gerekebilir yeni eğitimler alarak değişik ve yaratıcı projeler meydana çıkarabilirsiniz. İşiniz ile ilgili hakkınızın yendiğini hissettiğiniz mevzunun gerçekte sizin düşündüğünüz gibi olmadığını anlayacaksınız.google news gunlukburcum
Gunlukburcum Google News