Yılan Burcu Çin Astrolojisi

Yin – yang:Yang | Renk:Buz Mavisi | Bitki:Kamelya, Palmiye | Baharatı:Curry | Uğurlu Sayısı:3 | Hayvan:Kumru | Şifalı Ot:Rezene | Kıymetli Maden:Platinyum

Yılan insanları mağrur, sessiz ve etkileyicidirler. Hayatlarında hiç bir amaca direkt olarak gitmeyip, dolambaçlı yolları tercih eden bir yapıları vardır. Elde edilmesi ve temas kurulması son derece zor bi karaktere sahiptir Yılan.Sessizliğine ve sakinliğine karşın Yılan fark edilmeyi ve takdir görmeyi ister. Fiziksel dış görünüşünün mühim olduğunun bilincinde olan Yılan insanı yalnızca bununla yetinmek istemez. Davranış biçimiyle, aklıyla ve duygularıyla da başka insanları etkilemek, Yılan’ın en büyük amaçları arasındadır.


Yılan hayatta iyi şeylerden hoşlanır ve kendi etkileyiciliğini yükseltmek amacıyla para harcamaktan hiç kaçınmaz. Etkileyiciliğini yükseltmek amacıyla beyaz yalanlar söylemekten de çekinmez.Problemli hallerle uğraşmaktan, çözüm üretmekten nefret ettiği amacıyla, Yılan kaçmayı ve uzaklaşmayı tercih ederler. Dolayısıyla yaşamında yarım kalmış pek çok temas ve iş vardır.Yılan insanlarının finansal konularda doğuştan getirdikleri bir yetenekleri vardır. Kendilerine göre asli greksinimlerini karşıladıktan sonra bile, tatmin olamayarak, servet edinme ve varlıklı olma yarışına devam ederler.Toplumsal olarak dışlanmak ya da çift temaslar içerisinde reddedilmek, istenmemek Yılan’ın evvelce duygusal ve sonra da fiziksel olarak sağlığının bozulmasına namacıyla olabilir.
Özgüvenini ve sağlığını koruyabilmesi amacıyla kabul gördüğünden kesinlikle emin olması gereklidir.Aslında uzalşmacı bir yapısı yoktur ama, insanları da karşısına alabilmektan hoşlanmaz. Stratejik temaslarde son derece yeteneklidir ve natural hareket eder. Bu özelliği mesleki yaşamında da başarılarının garantisidir. Hayat standardını korumayı amaçlayan Yılan insanı, iş hayatında tedbirli davranmaya çalışır.Geleneklere ve rutine karşı eğilimi olan Yılan, toplumsal normların dışına da çıkmak istemez. Dolayısıyla zaman zaman özgünlüğünü, orijinalitesini ve yaratıcılığını kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalır.Yılan bayanı itimata gereksinim hisseder. Kendisini geliştirmektense, ilerlemiş bir erkeği alabilmek tam Yılan bayanına göre bir hedeftir.

Yılan Burcu Çin Astrolojisi ASTROLOJİ GENEL

Aslında tutkulu bir bayan olmasına karşın, toplumsal kurallara verilen önem, kendini denetim etmesindeki en mühim etkendir.Hırslı olmasına karşın, çok çalışkan ve üretken olmayan Yılan bayanı, kendisine süre ayırmayı sever.Zekasını tam kapasite kullanmayan Yılan bayanı, gene de etrafındaki insanlarda entellektüel ve akıllı bir insan imajı yaratır.Yılan erkeği son derece nazik ve stratejiktir. Herkese nasıl davranması gerekliliğini içgüdüsel olarak saptayabildiği amacıyla, istediği bayanı elde etmekte ustadır. Aşka çok düşkün olan Yılan erkeğinin, gerçekte gözlerden gizlemek istediği yoğun bir duygusallığı da vardır.Girişimci bir yanı olmasına karşın, korkuları çok ilerleyememesindeki en büyük etkendir. Kolay itimatameyen Yılan erkeği, finansal konularda tedbirli ve dayanıklı adımlar atarak, varlıklıleşmek amacındadır. Meraklı yapısı pek çok değişik hususta bilgi edinmesine ve edindiklerini meslek yaşantısında kullanmasına namacıyladir.

Googleden Arayın


google news gunlukburcum
Gunlukburcum Google News
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.